Skype
English
1-=800-34-34-35 : חיוג חינם מישראל
1-=877-296-4184 : חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
linkedin twitter
youtube facebook
בטחון לצאת אל העולם
דיויד שילד – ביטוח רפואי לחו''ל
חיפוש
ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל    
    הצעת מחיר    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    ספקים רפואיים    
    מאמרים    
    בלוג    
    כניסה ללקוחות    
      
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד ביטוח רפואי בחו''ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים השוואה מול ביטוחים אחרים

ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל

 

הביטוח הרפואי שלנו

הביטוח הרפואי מבית דיוידשילד מיועד למי שהעתיק את מקום מגוריו לארץ אחרת, נשלח לרילוקיישן מטעם העבודה או טס לחיות בחו"ל . פוליסת הביטוח מעניקה מעטפת שירותים ייחודית ושקט נפשי לישראלים המתגוררים תקופות ממושכות מחוץ למדינת ישראל. דיוידשילד היא מובילת שוק עולמית בתחום ביטוח הבריאות לעובדים מחוץ לארץ מוצאם ומספקת  ביטוח רפואי, בזמינות מלאה 24/7 בשפה העברית לישראלים בכל רחבי העולם.

ביטוח רפואי לחו"ל עבור ישראלים בחו"ל הוא תחום ייחודי המשלב זמינות, הקשבה ויכולת לפתור בעיות בזמן אמת.

השהות במדינה אחרת היא חוויה סוחפת ומרגשת של תגליות חדשות ומפגשים עם שפה, תרבות ואורח חיים שונה. הזר והאחר הם בבחינת עולמות קסומים שמעוררים רצון לחקור, לגלות ולצאת להרפתקה. יחד עם זאת, בתחום הביטוח הרפואי, רובנו תר אחר המוכר והביתי ומחפש תחושת ביטחון ויציבות.

עם השירותים המתקדמים של דיוידשילד אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה בידיים טובות. אנו מזמינים אותך להניח בצד את הדאגות לבריאותך ולהתמסר לעולם, לחיים ולמה שיש להם להציע.

ביטוח רפואי ללקוחות פרטיים ועסקיים

ביטוח בריאות לחו"ל ניתן הן ללקוחות פרטיים בהם סטודנטים, משפחות ב-Relocation באופן עצמאי, רווקים ורווקות והן ללקוחות עסקיים באמצעות מחלקה ייעודית המטפלת אך ורק בלקוחות הנמצאים בחו"ל במסגרת מקום עבודתם. דיוידשילד מבטחת למעלה מ-50% משליחי החברות הישראליות בחו"ל ובין לקוחותינו משרד הביטחון, משרד החוץ, בנקים וארגונים פיננסים, חברות היי-טק, חברות מזון ובניה.

ביטוח רפואי שמתאים לישראלים

ביטוח רפואי לישראלים בחול


כשמתגוררים רחוק מישראל, דווקא ברגעים הרגישים ביותר יש לפתע משמעות לשירות אישי, זמין ואיכותי מנציג שירות דובר עברית. זו אינה קלישאה שביטוח בריאות פרטי מעניק שקט נפשי, מחקרים מוכיחים שכיסוי רפואי מקיף מגדיל את סיכויי השלמת תקופת הרילוקיישן שנקבעה מראש.
הניסיון, הזמינות והנגישות לנציג שירות אישי, מייצרים חווית שירות המשפרת לאין שיעור את שביעות רצון מבוטחינו.  


הצורך בביטוח רפואי מצוין

 כאשר אתה מתגורר בישראל, אתה מכוסה ע"י חוק ביטוח בריאות ממלכתי, אך כאשר אתה יוצא מגבולות הארץ, כיסוי זה אינו תקף.

על מנת שתוכל לקבל שירותי בריאות ורפואה בכל עת ובכל מקום בו תהיה, אתה זקוק לביטוח רפואי פרטי מצוין. לא כל ביטוח רפואי יעניק לך כיסוי מירבי, מוקד פניות שזמין בכל עת, נציגים מנוסים ברמה מקצועית ואישית גבוהה ושירות מקיף שנותן מענה לכל צורך רלוונטי בזמן אמת ובמקצועיות.

 הביטוח מבית דיוידשילד מספק לך מעטפת ביטוחית מלאה הכוללת תמהיל של שירותים, החל בביקורי רופא, בדיקות שגרתיות, אישפוז, בדיקות לילדים ונוער וכלה בניתוחים והשתלות.
על בסיס היכרותנו רבת השנים עם צרכיהם של הישראלים בנסיעתם לחו"ל, בנינו מערך שירות מקיף של נציגים מקצועיים, קשובים ומנוסים, הערוכים לתת מענה לכל שאלה ועניין. נציגינו זמינים עבורך בכל שעה ובכל יום וישמחו לייעץ ולסייע בהרבה אכפתיות, סבלנות ודאגה כנה לשלומך.
השירות ניתן בשפה העברית, כך שאתה יכול לשוחח איתנו בחופשיות, להיות בטוח שאנו מבינים אותך ולקבל מענה ברור ויעיל.

DavidCard

פלטפורמה ייחודית לקבלת שירותים רפואיים בחו"ל מבלי להוציא כסף מהכיס.

בתהליך פשוט ויעיל DavidCard משלם עבור מבוטחינו על השירותים הרפואיים שהם צורכים. לפרטים נוספים לחץ כאן 

כדי שתהיה בטוח שאתה מכוסה על ידי הביטוח הרפואי ביותר המתאים לך ביותר, צור עימנו קשר, שיחה בחיוג חינם* 24/7  או בטלפון 972-9-8920950+, ב – Skype או דרך עמוד ה facebook וה-Google+ שלנו.

• מהמדינות בהן קיים השירות.

 

 

ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.