Skype
1-800-34-34-35 : חיוג חינם מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
linkedin twitter
youtube facebook
English    
חיפוש
בטחון לצאת אל העולם
דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    ספקים רפואיים    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד ביטוח רפואי בחו''ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים השוואה מול ביטוחים אחרים


ביטוח רפואי לישראלים החיים באמריקה הלטינית

יש הבדל בין מעבר למדינה ומדינה ואנו נוהגים לסווג מדינות כמתפתחות או מפותחות טרם המעבר. ההבחנה בין מעבר למדינה מתפתחת למדינה מפותחת חשובה בשלבי התכנון וההערכות ל – Relocation. כל אחד מהישראלים שבחרו לחיות באחת ממדינות אמריקה הלטינית או מרכז אמריקה,הגיע מכיוון אחר של החיים, בין אם הוא נשלח ע"י המעסיק, שליחות, משפחה או מתוך בחירה להתחיל דף חדש בעולם רחוק וזר לרובינו, לתקופה קצובה או לצמיתות.

ההבדל העיקרי והמהותי הינו בהבנה כי במעבר למדינה מפותחת ניתן להרכיב לבד תמונת מצב אל הסביבה אליה עוברים ממקורות מידע שונים, כגון אינטרנט, אוכלוסיה מקומית וכו'. קל להרכיב לקבל מושג על עלויות המחיה המקומיות , לקבל נתונים לגבי מיסוי מקומי צפוי וכמו כן להבין את דרך החיים במדינת היעד .

לעומת זאת, בבחינת הסביבה במדינה מתפתחת , קשה יותר לקבל נתונים מהסביבה אליה עוברים, שכן הנתונים הקיימים משקפים בדר"כ את מצב החיים של האוכלוסיה המקומית בעוד שמי שמגיע ממדינה מפותחת ינסה לשמור על רמת חיים זהה לזו שהורגל. לפיכך, הבנת תמונת המצב מרחוק הינה קשה ולרוב מטעה. כך גם במערכות הבריאות השונות הקיימות במדינות שונות בעולם ומתנהגות שונה בכל מקום בעולם.

מערכת הבריאות הנהוגה במדינות שונות לעיתים תהיה שונה מהותית מזו שהורגלנו אליה מהארץ ורכישה של פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל מקבלת משנה תוקף. כשעוברים להתגורר במדינות אמריקה הלטינית, חשוב לבדוק אם פוליסת ביטוח הבריאות שרכשתם, כוללת הטסה רפואית למקום אחר בו יש תשתית מתקדמת לקבלת שירותים רפואיים.פוליסת הביטוח הרפואי של DavidShield כוללת מגוון שירותי בריאות בשגרה ובחירום, טיפולים, בדיקות, אשפוזים, ניתוחים, רופאים ועוד.

גם במקרים בהם נדרש פינוי מהיר ובשטח מדוברים מונחים מקצועיים בספרדית ע"י הצוותים הרפואיים, DavidShield תפעל באמצעות ספקי שירות מקומיים לביצוע הערכת מצב רפואית ופינוי להמשך טיפול במקרה הצורך.

אם יש בידכם הצעת מחיר לפוליסת ביטוח רפואי לקראת מעבר לאמריקה הלטינית, אנו מזמינים אתכם לפנות כעת לנציג DavidShield בשיחה בחיוג חינם* בעברית, ולעבור עימו על תנאי הצעת הביטוח שקבלתם : הוא ידע להגיד לכם מה כתוב באותיות הקטנות, מה מוחרג בפוליסה ומה כלול, גבולות גיאוגרפים של הפוליסה, הטסות במקרה חירום, השתתפות עצמית ועוד.

DavidShield - מענה לכל הצרכים הרפואיים שלכם

• מדברים בשפה שלך - נציגי שירות לקוחות דוברי עברית וזמינים 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. 

• חדר רופאים דוברי עברית- לשירותכם חדר רופאים דוברי עברית הממתינים לשאלותיכם בעניינים רפואיים בכל שעות היממה 24/7.

• כרטיס חכם וידידותי לכל מטרה רפואית - הנכם מקבלים כרטיס אישי, המקל עליכם את קבלת השירותים המכוסים בתכנית לרבות: ביקור במרפאות שבהסכם, בדיקות במכונים ובמעבדות, ביקור ואשפוז בבתי חולים, ביקור בבתי מרקחת, קבלת שירותים בעת ביקורי מולדת בישראל.

• ביטוח רפואי בעת ביקורי מולדת - תכנית DavidShield Global מבטיחה לך כיסוי ביטוחי נרחב הכולל טיפולים ובדיקות רפואיות בעת ביקורי מולדת. התכנית מאפשרת חופש בחירה מלא בבחירת רופא או שירותים רפואיים. הכיסוי הביטוחי ינתן לך גם בעת תקופת המתנה בעת החזרה הקבועה לישראל. 

להצטרפות ולקבלת הסבר בעברית, פנו לנציגי השירות שלנו בשיחה בחיוג חינם *(ללא התחייבות) 24/7 בטלפון 972-9-8920950+ או דרך עמוד ה facebook שלנו.

*מהמדינות בהן קיים השירות.

ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.