דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
twitter linkedin
facebook youtube
חיוג מישראל: 09-892-0950
חיוג חינם מארה''ב: 1-=877-296-4184
מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות>
Skype
    חזרה לאתר
בטחון לצאת אל העולם
  
     
     
     
  
הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
קבוצות רילוקשין בפייסבוק
מדריכים רפואיים בחו''ל

סקירת מערכות בריאות ברחבי העולם


מערכת הבריאות באוסטרליה

תוחלת החיים באוסטרליה נחשבת לאחת הגבוהות בעולם ותושבי היבשת נהנים ממדדי בריאות גבוהים וטובים. כיצד פועלת מערכת הבריאות באוסטרליה וכיצד תדעו לאן לפנות בשעת צרה? מהו ההבדל בין ביטוח פרטי לציבורי? כל הפרטים כאן:
http://www.davidshield.com/blogs/75.aspx

מערכת הבריאות באוסטרליה

מערכת הבריאות בניו זילנד

ניו זילנד היפה והירוקה מתפארת בנופים עוצרי נשימה, אנשים שמחים ולבבים ורמת חיים גבוהה במיוחד. מערכת הבריאות בניו זילנד גם היא ברמה גבוהה מאד ומסובסדת ברובה על ידי הממשלה. בשנים האחרונות מערכת הבריאות עוברת הפרטה מסוימת וכאן תוכלו לקרוא על כל הפרטים:
http://www.davidshield.com/blogs/77.aspx

מערכת הבריאות בניו זילנד

מערכת הבריאות בגרמניה

בשנים האחרונות הפכה גרמניה בכלל וברלין בפרט ליעד נחשק במיוחד עבור ישראלים, שמהגרים לשם בקצב מסחרר. אם גם אתם מתכננים רילוקיישן לברלין, אל תשכחו לברר את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת על מערכת הבריאות הגרמנית, על מנת שתוכלו לצאת לחוויה בראש שקט:
http://www.davidshield.com/blogs/78.aspx
 
מערכת הבריאות בגרמניה

מערכת הבריאות באנגליה

תושבי אנגליה נהנים ממערכת בריאות בעלת מדיניות רווחה נרחבת כמו גם מערכת בריאות יעילה מבחינה כלכלית. משנת 48' הונהג בבריטניה שירות הבריאות הממלכתי המאפשר שירותי בריאות לתושבים וגם לאלו שאינם אזרחים אנגלים, אך שוהים במדינה עם אשרת שהייה חוקית. לפני יציאה לרילוקיישן באנגליה, כדאי לקרוא ולהבין היטב כיצד פועלת שם מערכת הבריאות:
http://www.davidshield.com/blogs/79.aspx
 
מערכת הבריאות באנגליה

מערכת הבריאות בפורטוגל

פורטוגל הופכת בשנים האחרונות ליעד יותר ויותר פופולרי, כזה המושך אליו תיירים כמו גם תושבים חדשים העוברים לצורך רילוקיישן. שירותי הבריאות במדינה עוברים גם הם מהפך והופכים למודרניים ויעילים יותר ומערכת הבריאות הולכת ומשתפרת אף היא. תוכלו לקרוא על הרפורמה שעוברת מערכת הבריאות הפורטוגלית כאן:
http://www.davidshield.com/blogs/80.aspx
 
מערכת הבריאות בפורטוגל

מערכת הבריאות בצרפת

מערכת הבריאות בצרפת נחשבת לאחת מן הטובות בעולם, המספקת שירותי רפואה ברמה גבוהה במיוחד. כיעד פופלרי במיוחד עבור ישראלים ברילוקיישן בחו"ל, כדאי להמשיך ולקרוא על מערכת הבריאות הצרפתית לפני המעבר:
http://www.davidshield.com/blogs/81.aspx

מערכת הבריאות בצרפת

מערכת הבריאות באירלנד

באירלנד קיימת מערכת בריאות מודרנית מתקדמת ובטוחה, בעיקר בערים הגדולות והמפותחות יותר של המדינה. תושבי אירלנד אינם נדרשים לתשלום ביטוח לאומי על מנת ליהנות משירותי הבריאות הציבוריים, רק מאלו הפרטיים ולצורך כך יש צורך בביטוח רפואי לחו"ל. לפני מעבר רילוקיישן לאירלנד, מומלץ לקרוא על מערכת הבריאות שם ולצאת בראש שקט:
http://www.davidshield.com/blogs/82.aspx
 
מערכת הבריאות באירלנד

הבלוג של דיוידשילד – כל המידע על רילוקיישן, מגורים, ביטוח רפואי, לימודים ועבודה בחו"ל.