דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
linkedin
facebook youtube
09-892-0950 : חיוג מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
Skype
חיפוש
    English
בטחון לצאת אל העולם
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    

 

אודות DavidShield

חברת DavidShield (דיוויד שילד) נוסדה בשנת 2000 במטרה לענות על צרכיהם הביטוחיים והרפואיים של ישראלים בחו"ל או חברות ישראליות המעסיקות עובדים בחו"ל.

DavidShield חרטה על דגלה לטפל בכל צרכיהם הרפואיים של לקוחותיה ביעילות ובמהירות, בשפה העברית ובזמינות מלאה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

כיום מספקת DavidShield ביטוח רפואי בחו"ל לישראלים ואחרים בלמעלה מ - 140 מדינות בכל רחבי הגלובוס.

מבוטחינו בחו"ל נהנים משירותי רפואה פרטית אצל רופאים עצמאיים בכל התחומים, רופאים מומחים וכן גישה לביצוע בדיקות, ניתוחים, אשפוז, הריון ולידה, מעקב רפואי לילדים ועוד. שירותים אלה מתבססים על ניסיון רב שנים בעולם בתחום הביטוחים הרפואיים הבינלאומיים וקבלת שירותים רפואיים בכל מקום בעולם.

אודות DavidShield Group

לאחר שהקימה, פיתחה ומנהלת DavidShield שירותי בריאות לישראלים ברילוקיישן בכל רחבי העולם, פנתה החברה לשווקים חדשים המחפשים אחר פתרונות ביטוחיים מתקדמים ויעילים. במהלך השנים האחרונות מבססת DavidShield את מעמדה כחברה בינלאומית המתמחה בביטוחי בריאות בינלאומיים המיועדים לציבור אשר נמצא מחוץ למדינתו וזקוק לטיפול רפואי (מטיילים, מהגרים, אנשי עסקים, פועלים ועוד).

למידע נוסף על DavidShield Group:

www.davidshieldgroup.com


בשנת 2011 הקימה DavidShield את פעילות PassportCard הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות,. PassportCard מאפשר למבוטחים גישה למגוון שירותים רפואיים בכל רחבי העולם ללא השתתפות עצמית ובלי להוציא כסף מהכיס Cashless.

למידע נוסף:

www.passportcard.co.il


ניסיון גלובאלי וצמיחה עתידית 

קצב הגידול של חברת DavidShield עומד על יותר מ- 20% בשנה. 
משנת 2000 ועד היום, פיתחנו מומחיות מעמיקה ברזי הביטוח הרפואי בחו"ל וחוללנו מהפכה בתחום ביטוחי בריאות לתושבי מדינות שונות המתגוררים מחוץ לארצם. אנו חותרים למצוינות בתחום השירות עבור קהל לקוחותינו ומאמינים שבזכות ההון האנושי בחברה, DavidShield תמשיך להצעיד את רמת השירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ביטוחי הבריאות לישראלים בחו"ל. 

  • בין לקוחותינו למעלה מ-50% משליחי החברות הישראליות בחו"ל, סגל דיפלומטי מטעם משרד החוץ, עובדי מדינת ישראל בכל העולם (עמ"י), עובדי חברות ממשלתיות בחו"ל ולקוחות פרטיים.
  • ברשת החברה למעלה מחצי מיליון ספקי שירות רפואי.
  • אנו נמצאים בקשר הדוק עם קופות החולים לגבי תאום השתלות וניתוחים מיוחדים אצל רופאים ברשת הרופאים הענפה של החברה בחו"ל.
  • אנו מנהלים למעלה מ – 130 אלף תביעות ביטוחים רפואיים לתשלום בשנה.
  • אנו מעניקים כיסוי רפואי בלמעלה מ - 140 מדינות ברחבי העולם.

כתובת למשלוח דואר:

הצורן 8 א'
ת.ד. 8767
נתניה
42504

דוא"ל: info@davidshield.com

ליצירת קשר לחץ כאן

לרשימת מספרי טלפון לחיוג חינם לחץ כאן


חזור למעלה

הצוות המקצועי

צוות העובדים של DavidShield  מחויב על פי אמנת השירות של החברה, להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל אחד מלקוחותינו ולפעול מתוך יושרה, הגינות ומעל לכל מקצועיות. 
 

שדירת המנהלים בחברה

ל – DavidShield שדירה ניהולית ותיקה הבנויה מנבחרת של מנהלים עתירי ידע, ניסיון, חדשנות ומחויבות לטיפול בפניות מבוטחים בכל נושא רפואי בעת המגורים בחו"ל. 

           מנכ

אלון קצף - מנכ"ל קבוצת DavidShield

מר אלון קצף מייסד שותף של חברת DavidShield מאז הקמתה בשנת 2000 ושל קבוצת DavidShield. בשנת 2004 מונה לנשיא הפורום הישראלי לרילוקיישן וכיו"ר חברת משלים לתושב חו"ל.

בתפקידיו הקודמים ניהל את מערך השיווק של הביטוח המשלים בקופת חולים לאומית וכן ניהל משרדי שיווק ומכירות בחו"ל. בשנת 2009 מונה כיו"ר Picc GlobalDoctor בביג'ינג- חברת בת של DavidShield

         סגן יו

אייל בן שלוש - סגן יו"ר דירקטוריון DavidShield

מר בן שלוש מונה לסגן יו"ר הדירקטוריון של חברת DavidShield בשנת 2008. בשנת 2002 מונה מר אייל בן שלוש כמפקח על הביטוח וממונה בפועל על אגף שוק ההון וחסכון במשרד האוצר וכיהן בתפקיד כשלוש וחצי שנים.

קודם לכן שימש מר בן שלוש בתפקיד סגן בכיר והמשנה לממונה על שוק ההון במשרד האוצר. כיום חבר מר בן שלוש במועצות המנהלים של קבוצת מגדל ומטריקס. מר בן שלוש כלכלן במקצועו, בעל תואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.


אילן גת - חבר דירקטוריון DavidShield

מר אילן גת מונה למנכ"ל DavidShield ישראל ב 2011, במסגרת תפקידו אחראי על כל הפעילות שמתמקדת בשירותי ביטוח עבור ישראלים היוצאים לעולם. בתפקידו האחרון שימש מר גת בתפקיד מנכ"ל הפעילות הבינלאומית .DavidShield Internationa 

במסגרת תפקידו, היה אחראי מר גת לפיתוח סניפים חדשים של הקבוצה והקמתם בעולם וכן לניהול השוטף של סניפי קבוצת הביטוח DavidShield בבייג'ינג, מוסקבה וניו יורק.

לפני כן כיהן כסמנכ"ל השיווק והמכירות של DavidShield ולפני כן כמנהל המכירות הארצי של חברת AIG.

מר גת מחזיק בתואר ראשון במנהל עסקים (BA) בהצטיינות וכן תואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמכללה למנהל.

אילן גת בגוגל+
סמנכ

דפנה שפירא גולדברג - סמנכ"לית אקטואריה

גב' דפנה שפירא גולדברג מונתה כסמנכ"לית האקטואריה של קבוצת DavidShield בשנת 2001.

במסגרת תפקידה, אחראית גב' שפירא גולדברג על קביעת תעריפי הביטוח, ניהול מו"מ עם מבטחי המשנה, תמחור ועיצוב תוכניות הביטוח, ניתוחים אקטואריים, ועריכת דו"חות פנימיים וחיצוניים.

בנוסף, מנהלת פרויקטים מיוחדים בקבוצה. בתפקידיה הקודמים צברה עשר שנות ניסיון כיועצת בכירה בחברת Mercer Consulting. גב' שפירא גולדברג מחזיקה בתואר של University of Pennsylvania


רוית לוי - סמנכ"לית כספים

גב' רוית לוי הצטרפה ל DavidShield בשנת 2015. היא מביאה עימה ניסיון וידע רב בניהול מערך כספים.

לפני כן שימשה גב' לוי כחשבת בקבוצת תנובה, ובתפקיד קודם לכן עבדה במשרד E&Y במחלקת הביקורת. גב' לוי הינה בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת חיפה.

סמנכ

ששון לוי - סמנכ"ל רגולציה

מר ששון לוי מונה כסמנכ"ל תשתיות ארגוניות בשנת 2011 בתפיקו זה אחראי מר לוי על כל מערכות המחשוב והתקשורת של קבוצת DavidShield בארץ ובעולם. בתפקידו האחרון כיהן מר לוי כסמנכ"ל שירות הלקוחות של DavidShield.

בתפקידיו הקודמים ניהל מערכי מחשוב תקשורת ושירות במרכז הפיתוח של אינטל בחיפה, צורן, אמדוקס וכמנהל ההקמה הטכני של נטוויז'ן. בתפקידיו האחרונים כיהן מר לוי כסמנכ"ל שירות לקוחות ותפעול בנטוויז'ן, כמנהל אגף לקוחות עסקיים בחטיבת הלקוחות בפרטנר, וכמנהל שירות ותפעול של מרחב צפון בחטיבת הלקוחות בחברת Yes.

סמנכ

 

רן מזרחי - סמנכ"ל חיתום ותביעות

מר רן מזרחי הצטרף לחברה בשנת 2000 ומונה כסמנכ"ל מחלקת התביעות והחיתום הרפואי בשנת 2002.

בתפקידו הנוכחי אחראי מר מזרחי על הערכת סיכוני ביטוח, פיקוח על הטיפול בתביעות רפואיות, ופיקוח על מערך היעוץ הרפואי והמשפטי. כמו גם עם הסכמים עם ספקים רפואיים ברחבי העולם.
מר מזרחי בעל תואר LL.B ללימודי משפטים.
  סמנכ


רמי רוזנגרטן - סמנכ"ל לקוחות עסקיים

מר רמי רוזנגרטן הצטרף לניהול החטיבה העסקית בשנת 2004. במסגרת תפקידו מרכז מר רוזנגרטן את הטיפול במוסדות וארגונים ממשלתיים, ומפקח על עבודתם של 300 סוכני ביטוח המוכרים את תוכניות הביטוח הרפואי של קבוצת DavidShield.

מר רוזנגרטן בעל ניסיון רב בתפקידי ניהול ופיקוח בביטוחי חיים ובריאות בחברות הביטוח "דולב" ו"אריה". בשנת 2000 ייסד את "שגרירות הבריאות" שמיקדה את פעילותה בפתרונות ביטוח לישראלים שמרכז חייהם מחוץ למדינת ישראל.

מר רוזנגרטן בעל תואר B.S.c בוגר הטכניון

 סמנכ

חיים אוחיון - סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי

מר חיים אוחיון הצטרף לניהול החטיבה העסקית בקבוצת DavidShield בשנת 2004. במסגרת תפקידו מרכז מר אוחיון את הטיפול במוסדות וארגונים ממשלתיים, ובפיקוח על עבודת 300 סוכני הביטוח המוכרים את מוצרי החברה.

בשנת 2000 ייסד את "שגרירות הבריאות" שמיקדה את פעילותה בפתרונות ביטוח לישראלים שמרכז חייהם מחוץ למדינת ישראל.


Or Dvir

אור דביר - סמנכ"ל פיתוח

מר אור דביר הצטרף ל-DavidShield בשנת 2007 בתפקיד מפתח תוכנה ומונה לתפקיד מנהל פיתוח בDavidShield בשנת 2013. במסגרת תפקידו אחראי מר דביר על פיתוח מערכות התוכנה והטמעת טכנולוגיות חדשות בקבוצת DavidShield.


מר דביר מחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב.סמנכ

איציק אבקסיס - סמנכ"ל תהליכים 

מר איציק אבקסיס מונה לתפקיד סמנכ"ל תהליכים חוצי חברה ב DavidShield בשנת 2011.

במסגרת תפקידו אחראי מר אבקסיס על ניתוח, אפיון והטמעת תהליכי שירות, הטמעת טכנולוגיות חדשות, בכל החברות השייכות לקבוצת DavidShield.

בתפקידו האחרון תיפקד מר אבקסיס כמנהל מחלקת שירות הלקוחות של DavidShield. מר אבקסיס מחזיק בתואר ראשון במנהל עסקים (BA).

ניר אלון – סמנכ"ל צמיחה

במסגרת תפקידו אחראי ניר על פיתוח והטמעת יכולות בתחום האנליטיקס והדיגיטל לשם שיפור הביצועים העסקיים בכל עולמות התוכן בהם פעילה החברה. ניר הצטרף לחברה בשנת 2017 לאחר שמילא מספר תפקידים בפירמת הייעוץ וראיית החשבוןDeloitte, ביניהם מנהל יחידת החדשנות ומוביל תחום פתרונות אנליטיקס. 

ניר בוגר תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה באונ' תל-אביב וכן MBA עם התמחות בניהול פיננסי באונ' תל-אביב.


אורן שמעוני - סמנכ"ל תשתיות IT והגנת סייבר

מר אורן שמעוני הצטרף לקבוצת DavidShield בשנת 2015. מר שמעוני בעל ניסיון וידע רב בניהול תשתיות טכנולוגיות ומערכות מחשוב מתקדמות בארץ ובחו"ל. בתפקידיו הקודמים מר שמעוני שימש כמנהל מחלקת IT  (טכנולוגיות מידע) בחברות ציבוריות גלובליות.

מר שמעוני בעל תואר ראשון במנהל עסקים וכן בעל שורה של הסמכות בתחומי מערכות המידע והטכנולוגיה.


 חשב

ליאור איינשטיין - חשב

מר ליאור אינשטיין הצטרף ל- DavidShield בספטמבר 2010. במסגרת תפקידו אחראי מר אינשטיין על דיווחים כספיים שוטפים ועיתיים של החברה וליווי חשבונאי של החברות בנות.

לפני שהצטרף ל DavidShield עבד מר אינשטיין במשרד סומך חייקין KPMG במחלקת הביקורת ובמחלקה המקצועית. מר אינשטיין סיים בהצטינות תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות באוניברסיטה העברית בירושלים.

במקביל, מרצה מר אינשטיין בחוג לחשבונאות בקריה האקדמית אונו.


מנהלת מחלקת כספים

אורלי יצחקי - מנהלת מחלקת כספים

גב' אורלי יצחקי הצטרפה ל-DavidShield בשנת 2000. במסגרת תפקידה אחראית גב' יצחקי על ניהול צוות הכספים. עם הצטרפותה לחברה, שימשה גב' יצחקי בתפקידים שונים בתחום הכספים והייתה פעילה בהקמת החברה.

לגב' יצחקי רשיון ביטוח חיים והיא משמשת כמנהלת עסקי הביטוח של החברה.

 
מנהל Buisness Coordination Center

דורון יצחקי – מנהל Business Coordination Center

מר דורון יצחקי הצטרף לקבוצת DavidShield בשנת 2004 במסגרת תפקידו אחראי לניהול, פיתוח והרחבת הפעלות והשירות ללקוחות העיסקיים.

בתפקידו הקודם בחברה שימש כמנהל תיק לקוח בכיר בחטיבה העסקית וב"משלים לתושב חו"ל". לפני שהצטרף לקבוצת  DavidShield שימש בין השאר כמנהל שימור אזורי בחברת מוטורלה תקשורת ומנהל תיק לקוח בחברת ברק 013.

קים ידיד - מנהלת מערך שירות לקוחות 

גב' קים ידיד החלה את דרכה ב DavidShield בשנת 2010 בתור נציגת שירות לקוחות. לאחר שנה קודמה לתפקיד מנהלת משמרת ולאחר מכן כיהנה כמנהלת צוות התביעות בחברה.

לאחר מכן מילאה תפקיד במחלקת בקרת תביעות והיתה שותפה לפרויקטים חוצי אירגון. בשנת 2015 מונתה למנהלת מערך שירות הלקוחות של DavidShield.

במסגרת תפקידה אחראית על ניהול והובלה של מערך השירות של החברה הפועלת ביותר מ- 50 מדינות ברחבי העולם ובמגוון שפות.

גב' ידיד בעלת תואר ראשון בביטוח.


הילה בראון - מנהלת משאבי אנוש

גב' הילה בראון הצטרפה לקבוצת DavidShield בשנת 2009. בתפקידיה הקודמים הייתה מנהלת תיקי לקוחות ב-DavidShield ומנהלת מכירות בערוץ ההפצה ב-PassportCard.

במסגרת תפקידה אחראית גב' בראון על כלל תהליכי המכירה השימור והגבייה של דיוידשילד. גב' בראון הינה בעלת תואר ראשון במנהל עסקים.


 

 חזור למעלה

הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
DavidCard
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.