דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
linkedin
facebook youtube
09-892-0950 : חיוג מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
Skype
חיפוש
    English
בטחון לצאת אל העולם
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    

 

ביטוח רפואי לחו"ל


ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל עושים רק ב-דיוידשילד

ביטוח רפואי לחו"ל מבית דיוידשילד מיועד לישראלים שהעתיקו את מקום מגוריהם לארץ אחרת, נשלחו לרילוקיישן מטעם העבודה או טסו לחיות בחו"ל לתקופה מסוימת. פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל של דיוידשילד מעניקה מעטפת שירותים ייחודית ושקט נפשי לישראלים המתגוררים תקופות ממושכות מחוץ למדינת ישראל. 

דיוידשילד היא מובילת שוק עולמית בתחום הביטוח הרפואי הפרטי לעובדים מחוץ לארץ מוצאם ומספקת ביטוח בריאות לחו"ל, בזמינות מלאה 24/7, בשפה העברית.

ביטוח רפואי לחו"ל של דיוידשילד עבור ישראלים השוהים תקופות ממושכות בחו"ל הוא שירות ייחודי המשלב זמינות, הקשבה ויכולת לפתור בעיות בזמן אמת.

השהות במדינה אחרת, בין אם במסגרת רילוקיישן למספר שנים, טיול של מספר שבועות, או מעבר לצמיתות לארץ חדשה, היא חוויה סוחפת ומרגשת של תגליות חדשות ומפגשים עם שפה, תרבות ואורח חיים שונה. הזר והאחר הם בבחינת עולמות קסומים שמעוררים רצון לחקור, לגלות ולצאת להרפתקה. יחד עם זאת, בתחום של ביטוח רפואי לחו"ל, רובנו תר אחר המוכר והביתי ומחפש תחושת ביטחון ויציבות.

עם השירותים המתקדמים של ביטוח רפואי לחול מבית דיוידשילד, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות. אנו מזמינים אתכם להניח בצד את הדאגות לבריאותכם ולהתמסר לעולם, לחיים ולמה שיש להם להציע.


ביטוח רפואי לחול


ביטוח רפואי לרילוקיישן - ביטוח בריאות לחו"ל לתקופה ממושכת

ביטוח בריאות לחו"ל ניתן הן ללקוחות פרטיים, בהם סטודנטים, משפחות ברילוקיישן (Relocation) באופן עצמאי, רווקים ורווקות והן ללקוחות עסקיים, באמצעות מחלקה ייעודית המטפלת אך ורק בלקוחות הנמצאים בחו"ל במסגרת מקום עבודתם.

חברת דיוידשילד הנה חברה בינלאומית לביטוח רפואי לחול ומבטחת חלק משמעותי משליחי החברות הישראליות בעולם, כשבין לקוחותינו ניתן למצוא את משרד הביטחון, משרד החוץ, הסוכנות היהודית, בנקים וארגונים פיננסים, חברות היי-טק, נדל"ן, מזון ובנייה.

עובדי חברה ובני ביתם הנמצאים ברילוקיישן ביעדים שונים בעולם, בין אם מדובר ברילוקיישן לארה"ב, לקנדה, ללונדון או לכל מקום אחר, נהנים מביטוח רפואי פרטי ומקיף של דיוידשילד, כמו גם ממענה בשפה העברית שזמין עבורם בכל זמן, 24/7, ומיחס מבין, מרגיע ומקנה ביטחון - אותו ביטחון שחסר לעיתים במצבים קשים המתעוררים בארץ זרה.

אנו בדיוידשילד מבינים שכאשר לקוחותינו נתקלים בבעיה רפואית בחו"ל, אנו הכתובת היחידה שיכולה לסייע להם, ואנו מודעים לגודל האחריות שמוטלת על כתפינו.


ביטוח בריאות לחול

הצורך בביטוח בריאות לחו"ל

כאשר אתה מתגורר בישראל, אתה מכוסה ע"י חוק ביטוח בריאות ממלכתי, אך כאשר אתה יוצא מגבולות הארץ, כיסוי זה אינו תקף ועולה הצורך בביטוח בריאות לחו"ל.

על מנת שתוכל לקבל שירותי בריאות ורפואה בכל עת ובכל מקום בו תהיה, אתה זקוק לביטוח רפואי פרטי מצוין.

לא כל ביטוח בריאות לחו"ל יעניק לך כיסוי מירבי, מוקד פניות שזמין בכל עת, נציגים מנוסים ברמה מקצועית ואישית גבוהה ושירות מקיף שנותן מענה לכל צורך רלוונטי בזמן אמת ובמקצועיות.


יתרונותיו של ביטוח רפואי לחו"ל מבית דיוידשילד:

  • ביטוח הבריאות לחו"ל המקיף ביותר - ביטוח רפואי לחו"ל מבית דיוידשילד מספק לך מעטפת ביטוחית מלאה הכוללת תמהיל של שירותים, החל בביקורי רופא, בדיקות שגרתיות, אישפוז, בדיקות לילדים ונוער וכלה בניתוחים והשתלות.
  • שירות מקצועי - על בסיס היכרותנו רבת השנים עם צרכיהם של הישראלים בנסיעתם לחו"ל, בנינו מערך שירות מקיף של נציגים מקצועיים, קשובים ומנוסים, הערוכים לתת מענה לכל שאלה ועניין. 
  • זמינות בכל שעה - נציגינו זמינים עבורך בכל שעה ובכל יום וישמחו לייעץ ולסייע בהרבה אכפתיות, סבלנות ודאגה כנה לשלומך.

השירות ניתן בשפה העברית, כך שאתם יכולים לשוחח איתנו בחופשיות, להיות בטוחים שאנו מבינים אתכם ולקבל מענה ברור ויעיל.

למידע נוסף אודות ביטוח בריאות פרטי


DavidCard - כרטיס מגנטי לביטוח רפואי בחו"ל 

כרטיס ה-DavidCard שלנו מהווה פלטפורמה ייחודית לקבלת שירותים רפואיים בחו"ל מבלי להוציא כסף מהכיס.

בתהליך פשוט ויעיל, DavidCard משלם עבור מבוטחינו שרוכשים ביטוח רפואי לרילוקיישן או לשהייה ממושכת בחו"ל על השירותים הרפואיים שהם צורכים - לפרטים נוספים לחץ כאן

כדי שתהיה בטוח שאתה מכוסה על ידי הביטוח הרפואי לחו"ל המתאים לך ביותר, צור עמנו קשר באמצעות שיחה בחיוג חינם מחו"ל 24/7 או בטלפון 09-892-0950 לשיחה מישראל. לחילופין, ניתן ליצור עמנו קשר גם בטופס באתר

 

*מהמדינות בהן קיים השירות

הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
DavidCard
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.