דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
linkedin
facebook youtube
09-892-0950 : חיוג מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
Skype
חיפוש
    English
בטחון לצאת אל העולם
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    

 

ביקור רופא - אתם בוחרים מי יטפל בכם


ביקור רופא – אתם בוחרים מי יטפל בכם:

חברת DavidShield דואגת לבריאות לקוחותיה ומעניקה מגוון שירותים רפואיים מקיפים ברחבי העולם. פוליסת DavidShield מאפשרת בחירה חופשית של הרופא המטפל ומקום האשפוז מבין מאות אלפי הרופאים, בתי החולים, בתי המרקחת וספקי השירות, בכל העולם.

בכל מקרה יש תרופה!

תרופות הן דבר יקר, בעיקר בחו"ל. בארץ, רוב התרופות כלולות בסל הבריאות ובאמצעות מרשם רופא ניתן לרכשן בעלות סמלית בלבד. אנו מאמינים כי גם למבוטחי DavidShield השוהים בחו"ל מגיע לקבל תרופות במחיר סביר. פוליסת ביטוח בריאות בחו"ל של DavidShield כוללת כיסוי לכל תרופה הנמצאת בסל התרופות ושתינתן ע"י הרופא המטפל, בכפוף להשתתפות העצמית.

במקרה שהתרופה לא כלולה בסל, אך תרכשו אותה באמצעות ספק שירות שבהסכם, תשאו רק בעלות ההשתתפות העצמית. אם הינכם מעוניינים לרכוש תרופה מקבילה, תשאו גם בדמי ההשתתפות העצמית וגם בהפרש בין עלות התרופה המקורית לזו שבחרתם.
במקרה של צורך בתרופות למחלות כרוניות, ההשתתפות העצמית היא לכל תרופה ולכל אספקה בנפרד.

בחירת בית חולים לצורך אשפוז – זה בידיים שלכם

אם כבר צריך להתאשפז, דבר חשוב הוא לבחור באיזה בית חולים. פוליסת DavidShield מאפשרת בחירה חופשית מתוך אלפי בתי החולים והמוסדות הרפואיים ברחבי העולם הכלולים בהסכם, בתאום מראש עם מוקד שירות הלקוחות. תוכלו לבחור את מקום האשפוז הנוח לכם, ללא כל עלות מלבד ההשתתפות העצמית.
הכיסוי הייחודי ניתן במקרה של אשפוז לצורך אבחון, טיפול רפואי או ניתוח. הוא כולל עלות חדר חצי פרטי (כלומר 2-3 מיטות בחדר) בבית החולים, עלות הטיפול והבדיקות הנדרשות, ובמקרה של ניתוח גם את שכר המנתח, הרופא המרדים והוצאות חדר הניתוח.

גם כשמדובר באשפוז יום אתם מכוסים. אנו נסדיר את כל נושאי האשפוז לרבות הסדר התשלומים עם בית החולים, בכפוף לתנאי הפוליסה. פוליסת DavidShield מכסה גם מקרים בהם לא ניתן לדחות את הטיפול עד לביקור ראשוני אצל רופא ויש צורך להגיע לחדר מיון.
אנו ב-DavidShield מאמינים כי על בריאות אסור להתפשר. הכל כדי שתרגישו טוב.

שמירת זכויות רפואיות בישראל

תקנות הביטוח הרפואי בישראל מגבילות את הזכאות לקבלת שרותים רפואיים לתושבים חוזרים, על ידי תקופת המתנה. פוליסת DavidShield מאפשרת לך לקבל שרותים רפואיים במסגרת שרותי בריאות כללית מיד עם שובך ארצה, ללא כל בירוקרטיה וללא תקופת המתנה.

התייעצויות – כי מגיע לכם לשמוע דעה נוספת

לעיתים, במקרה של בעיה בריאותית, אינכם בטוחים כי הטיפול שהומלץ לכם הוא הטיפול המתאים עבורכם ואתם מעוניינים להתייעץ עם איש מקצוע נוסף. אנו מאמינים כי כשמדובר בבריאות שלכם ושל בני משפחתכם, לא כדאי לכם להתפשר.

לפיכך, פוליסת DavidShield מאפשרת לכם לקבל חוות דעת של מומחה נוסף, לפני שאתם מחליטים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מבין אלפי הרופאים שבהסכם רופא מומחה נוסף ולשמוע את חוות דעתו.
הכיסוי ניתן בהשתתפות עצמית בלבד.

ניתוח ושיקום לאחריו – עושים הכל כדי שתחזרו מהר להיות בריאים

זה לא דבר קל לעבור ניתוח, ולעבור אותו בחו"ל אף קשה עוד יותר, לכן חשוב לנו שגם במקרה של צורך בניתוח בריאותי, זכות הבחירה תישאר בידיכם. פוליסת רילוקיישן DavidShield מאפשרת לכם לבחור את הרופא המנתח, את הרופא המרדים, את בית החולים המתאים לכם וגם את מועד הניתוח, אם הדבר אפשרי.

פוליסת ביטוח בריאות בחו"ל DavidShield כוללת מספר רב של רופאים ובתי חולים, אשר מהם תוכלו לבחור. למעשה, אתם יכולים לבצע את הניתוח בכל מקום בעולם וגם בישראל כמובן. לאחר שהרופא המטפל החליט כי עליכם לעבור ניתוח, תוכלו באמצעות מוקד שירות הלקוחות לתאם את כל הפרטים.

חשוב שתדעו כי הכיסוי הביטוחי כולל גם את הוצאות האשפוז בבית החולים וכמובן גם את הוצאות השיקום. בין השאר שהייה בבית החולים או במרכז רפואי לאחר הניתוח, שירותי אחות, טיפולים מיוחדים הדרושים לתהליך ההחלמה ועוד.

כיסוי להשתלות – גם במצבים הקשים ביותר אתם מכוסים

לעיתים אנו עומדים בפני מצבים בריאותיים המצריכים משאבים רבים כדי להתמודד עימם. אנו כמובן ערוכים לכך ופוליסת DavidShield כוללת כיסויים גם למצבים הקשים ביותר. זאת גם במקרה של צורך בהשתלה של ריאה, לב, כליה, לבלב, כבד וכו'.

במקרה הצורך תוכלו לקבל כיסוי ביטוחי מקיף באמצעות כל אחד מספקי השירות שלנו. הכיסוי כולל הערכת מומחה, את תהליך ההשתלה, השתלה חוזרת במקרה הצורך וכן רכישת האיבר בהשתתפות עצמית בלבד.
זאת ועוד, במקרה של תורם חי, נישא בהוצאות על פי הפוליסה עד 5,000$ בארה"ב, ועד €4,000 מחוץ לארה"ב.
שלא נדע ושלא תצטרכו, אך חשוב שתדעו כי בכל מצב נעשה הכל כדי שתקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר. לא במקרה נחשב DavidShield לביטוח הרפואי המקיף ביותר בעולם.

דרך הגב - כיסוי מיוחד לפיזיותרפיה וכירופרקטיקה

כמעט כל בן אדם שני סובל במהלך חייו מכאבי גב. בשביל אנשים אלה טיפולי פיזיותרפיה וכירופרקטיקה אינם מותרות, אלא צורך חיוני. מתוך מחשבה וידיעה כי טיפולי פיזיותרפיה וכירופרקטיקה כרוכים בעלויות רבות, פוליסת רילוקיישן של DavidShield כוללת כיסוי מיוחד לטיפולים במקרה הצורך. ניתן לקבל כל אחד מהטיפולים באמצעות הפנייה מהרופא המטפל, עם הגבלת כיסוי בצורה של 50$ לטיפול בארה"ב ו- 40 מחוץ לארה"ב, ועד 12 טיפולים.

טיפולים פסיכיאטרים ופסיכולוגיים - כדי שתרגישו טוב גם מבפנים

אנו ב DavidShield מאמינים שישנם מצבים בחיים שמצריכים עזרה מקצועית, לכן בפוליסת DavidShield ניתן כיסוי מיוחד לטיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי הכולל איבחון וטיפול רפואי ו/או תרופתי למחלות הקשורות בבריאות הנפש. הכיסוי ניתן לאחר המתנה של 12 חודשים ולאחר איבחון של רופא מומחה

הגוף שלכם שווה בדיקה

לנו ב-DavidShield חשוב שהמבוטחים שלנו יהיו בריאים ובטוחים, לכן מדי שנה אנו מממנים בדיקות רפואיות תקופתיות עד לתקרה של 500$ בארה"ב ועד 400 מחוץ לארה"ב, בהתאם להמלצת הרופא המטפל. הבדיקות כוללות בדיקת הערמונית, בדיקות דם, בדיקה גניקולוגית, בדיקת צוואר הרחם, בדיקת צפיפות העצם, ממוגרפיה, חיסונים ועוד.

גם אם הכל בסדר, אנו ממליצים אחת לשנה ללכת להיבדק. על חשבוננו כמובן.

סקי בחורף – בשביל הספורט

אנו ב-DavidShield מאמינים בנפש בריאה בגוף בריא, ומעודדים את מבוטחינו לעסוק בספורט בכל עונות השנה.
בחורף, ברוב מדינות העולם, חופשות הסקי למיניהן תופסות מקום מרכזי בהוויה המקומית. כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מחווית הגלישה ללא חשש, פוליסת ביטוח בריאות של DavidShield כוללת כיסוי מיוחד לספורט חורף. כך, במקרה של פציעה או שבירת יד או רגל, אתם מכוסים ואינכם צריכים לשאת בכל הוצאות הטיפול והאשפוז.
נכון, אחוזי הפציעה ותאונות הסקי גבוהים ביחס לענפי ספורט אחרים, אך עדיין זאת לא סיבה לוותר על חופשת סקי כשאתם נמצאים במרחק של כמה שעות מהאתרים היפים בעולם.

פינוי אווירי – גם במקרה חירום אנחנו אתכם

כשאנו אומרים כי פוליסת DavidShield מעניקה "כיסוי עולמי", בהחלט יש לזה כיסוי. אנו מלווים אתכם בכל מקום בעולם וגם אם אתם נמצאים במקום נידח וקיים חשש לחייכם, אנחנו נבוא, פשוטו כמשמעו, להציל אתכם.
בפוליסה כיסוי מיוחד להובלת חירום אווירית או ימית, במקרה של חשש לחיי המבוטח, כתוצאה ממצבו הבריאותי ואי יכולת להעניק לו טיפול במקום הימצאו.

הכיסוי כולל הטסה לבית חולים או לשדה תעופה הקרוב לבית חולים, או במקרה הצורך הטסה לארץ המוצא. בכל מקרה, אנו דואגים למבוטחינו, עד הגיעם למקום בו יוכלו לקבל את הטיפול הרפואי ההולם את מצבם. השירותים ניתנים על ידי חברת SOS.

*הכיסוי אינו כלול בפוליסה הבסיסית וניתן להוסיפו בכל עת.

טיפולי שיניים בישראל – אין כמו בבית

כל מי שביקר אי פעם אצל רופא שיניים, יודע שמעבר לכאב בשן, הטיפול "כואב" גם לכיס. טיפולי שיניים אצל רופאים מומחים יכולים להגיע למאות דולרים. אנו ב-DavidShield מאמינים שחשוב כי המבוטחים שלנו לא ימנעו מביקור אצל רופא השיניים בגלל המחיר. אנחנו אולי לא יכולים להבטיח שהטיפול יהיה נעים, אך אנו יכולים להבטיח שלפחות הוא לא יהיה יקר.

פוליסת DavidShield כוללת חבילת הטבות המאפשרת לכל בני המשפחה לקבל טיפולי שיניים בישראל, ללא כל עלות. אחרי הכל אין כמו בבית. בין הכיסויים הכלולים בפוליסה: בדיקות כלליות, צילומים, סתימות ועקירות. טיפולים מורכבים במיוחד כגון טיפול שורש או כתר, יינתנו בהשתתפות סמלית בלבד.
כך, בהגיעכם לביקור מולדת בישראל, תוכלו באמצעות רשת מרפאות פרטית לקבל טיפול באחת ממאות הקליניקות הכלולות בהסכם ולחסוך הרבה מאד כסף.
מומלץ ליצור קשר ולקבוע תור לפני שאתם מגיעים ארצה.

מימון כרטיסי טיסה– כי ברגעים הקשים טוב שיש משפחה

לנו ב-DavidShield חשוב כי במקרה של צורך בניתוח מורכב, מבוטחינו ירגישו בטוחים ויקבלו את כל הסיוע האפשרי כדי שהניתוח יעבור בהצלחה. אנחנו מאמינים כי ברגעים אלה, ובמיוחד כאשר נמצאים בחו"ל, חשוב לקבל תמיכה.

בהתאם לזאת, פוליסת DavidShield כוללת כיסוי מיוחד למימון כרטיסי טיסה לבני משפחה מדרגה ראשונה (הורים, אחים, או בני זוג) מישראל למדינה בה אתם שוהים עד לתקרה של 1,000$ בארה"ב ועד לתקרה של 750 מחוץ לארה"ב. אם חס וחלילה תצטרכו לעבור ניתוח בחו"ל, האנשים היקרים לכם ביותר יהיו לצידכם. השירות ניתן בתאום עם מוקד שירות הלקוחות בטלפון: 972-9-8920950+

DavidShield - כיסויים עולמיים

פוליסת רילוקיישן של DavidShield מכסה את מבוטחיה בכל מקום בעולם בו תשהו החל מתקופה של שלושה חודשים. בנוסף, מכל מקום תוכלו לחייג אלינו חינם. כאשר אתם יוצאים ממדינת השהות שלכם לכל מדינה אחרת, אין צורך ברכישת ביטוח נסיעות מיוחד. ברגע שאתם מבוטחים של DavidShield, אתם מכוסים בכל מקום. לרשימת מספרי החינם שלנו לחצו כאן.

ילדים הם הבייבי שלנו

המעבר לחו"ל כרוך בחששות רבים, אך החשש הגדול ביותר קשור כמובן לילדים. איך הם ישתלבו בסביבה החדשה? איך הם יתגברו על מחסום השפה? ומה יקרה אם חלילה הם יזדקקו לטיפול רפואי?
אנו בביטוח רפואי לחו"ל DavidShield מאמינים שלילדים מגיע לקבל את הטוב ביותר, לכן אנו עושים הכל כדי שהילדים שלכם יקבלו את השירותים הרפואיים ברמה הגבוהה ביותר, לפחות כמו בארץ, ובכל שלב יהיה מי שיעקוב וילווה אתכם ואותם אחר התפתחותם.

אנו מלווים את הילד מיום ה-15 להיוולדו (במקרים בהם הילד נולד בחו"ל) ועד הגיעו לגיל 18, ומאפשרים לכם ולו לקבל את כל השירותים הרפואיים משירותי "טיפת חלב" ועד טיפולים מיוחדים.

טיפולי התפתחות הילד – בכל שלב אנחנו איתו ואתכם

בארץ, כל אמא יודעת שיש "טיפת חלב" באזור מגוריה, ובכל בעיה הקשורה לתינוק היא יכולה להתייעץ עם האחיות. כדי שגם בחו"ל תרגישו בטוחים, במיוחד אם זהו ילדכם הראשון, פוליסת DavidShield מאפשרת לכם לקבל שירותים המקבילים ל"טיפת חלב" במרפאות רופאי הילדים, במדינה בה אתם שוהים.

הרופא המטפל, בהתאם לרצונכם ולהמלצתו, יבדוק את הילד אחת לתקופה, יעקוב אחר התפתחותו, יאבחן ויעריך את תפקודו ביחס לגילו, וכמובן במידת הצורך ימליץ על בדיקות וטיפולים מיוחדים. כך, גם כשאתם בחו"ל, הילד שלכם יגדל בידיים טובות.

בדיקות מעקב – הילדים יוצאים מחוסנים

מעקב התפתחות התינוק והילד כולל גם קבלת חיסונים. אנו ב-DavidShield דואגים כי ממש כמו בארץ, גם בחו"ל הילד שלכם יקבל את כל החיסונים הדרושים להתפתחותו התקינה. רופא הילדים ימליץ ויבצע את החיסונים מלידת התינוק ועד הגיעו לגיל 16. במידה וקיימים חיסונים מיוחדים במדינת היעד שלכם, ילדכם יהיה זכאי לקבל אותם, בהוראת הרופא המטפל.

טיפולים מיוחדים – כי בשבילנו כל ילד הוא יחיד ומיוחד

גם במקרים בהם הילד סובל מקשיי התפתחות פיזיים או נפשיים, אנו ב- DavidShield דואגים שהוא יקבל את העזרה המקצועית הטובה ביותר. אנו מודעים לכך שבמידה וקיימת בעיה או קושי אצל הילד, כל המשפחה מתקשה לתפקד, על אחת כמה וכמה כאשר נמצאים בארץ זרה.

בהתאם לזאת, פוליסת DavidShield כוללת כיסוי לריפוי בדיבור, במקרים של גמגום או קשיים בתקשורת מילולית, וכן כיסוי לריפוי בעיסוק במקרים של בעיות מוטוריות, קשיי ריכוז והפרעות קשב.
הכיסויים למקרים אלה ניתנים בהמלצת הרופא המטפל.

היריון ולידה – מלווים אתכם מההתחלה

תקופת ההיריון היא תקופה של ציפייה דרוכה המלווה בשינויים גופניים ונפשיים לקראת הבאות. אנחנו ב-DavidShield מאמינים כי כדי שההיריון והלידה יהיו חוויה נעימה גם בחו"ל, עליכם להרגיש בטוחים ולדעת שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.

לפי תנאי הפוליסה, עליכם להודיע על מצב ההיריון עד לשבוע ה-16 למוקד שירות הלקוחות של DavidShield בטלפון 972-9-8920950+. כדי שהכל יעבור בשלום, הפוליסה כוללת את כל הכיסויים למעקב אחר ההיריון כגון בדיקות אולטרה סאונד, מי שפיר וכו', וכן כיסויים לסיבוכי היריון אפשריים כגון הפלות, סוכרת היריון, אנמיה, רעלת היריון, טיפול בעובר וכו'. בנוסף, כיסויים ללידה כדוגמת אשפוז, לידה מאוחרת (אחרי השבוע ה-42), לידה מוקדמת (עד השבוע ה-37), קרע ברחם, תסחיף מי שפיר וכו', וכן כיסוים לאם ולתינוק לאחר הלידה הכוללים טיפול ומעקב אחר היולדת וכן טיפול בתינוק עד היום ה-31 לחייו.

בתום תקופה זו יש לצרף את התינוק שנולד לפוליסה. מומלץ להתחיל בתהליך הצירוף לאחר שבועיים מיום היוולדו.

הכיסוי להיריון וללידה ניתן לאחר 12 חודשים מתחילת הביטוח, ובכפוף להשתתפויות העצמיות בפוליסות השונות.

עיקרי החריגים והסייגים של הפוליסה:

 1. תקופת המתנה - הכיסוי במסגרת הפוליסה הינו מיידי, למעט מקרים מסוימים הדורשים תקופת המתנה כגון: 12 חודשים במקרה של מצב רפואי קודם, הריון ולידה, טיפולים פיסכולוגיים ופסיכיאטריים ושמירת זכויות רפואיות בישראל, ו-30 יום לטיפולי שיניים בישראל.
 2. הפלה מלאכותית ותוצאותיה שבוצעה מסיבות נפשיות ו/או סוציאליות ו/או חברתיות ו/או כלכליות ו/או תכנון משפחה.
 3. תאונות ו/או פציעות שקרו כתוצאה מצניחה, רחיפה, צלילה, דאיה, שימוש בגלשני רוח או גלשני גלים, מרוצים למיניהם, רכיבה ושימוש בטרקטורונים, שימוש ונהיגה בכלי רכב בבניה עצמית, טיפוס הרים ומצוקים, סנאפלינג, אומגה, ראפטינג, באנג'י, סקי שהתבצע מחוץ לאתרים ומסלולים מורשים ומסומנים, וכל ספורט אתגרי שהעוסק בו מסכן את עצמו בצורה מהותית.
 4. בדיקות ראייה, אבחון קוצר ראייה, אימוני עיניים וראייה, ניתוח לייזר לתיקון קוצר ראייה, או כל טיפול רפואי אחר שמטרתו תיקון קוצר ראייה, התאמת משקפיים או עדשות מגע. כמו כן, השתברות עין, טיפול ראייה, או עבור כל בדיקה או התאמה הקשורה בעזרים אלה. בנוסף, ניתוח עיניים, כמו חיתוך קרנית ראדיילי, כאשר המטרה העיקרית היא תיקון קוצר ראייה, ריחוק ראייה או אסטיגמטיזם.
 5. בדיקות שמיעה, עזרי שמיעה, שתלי שמיעה ואביזרים רפואיים אחרים הנועדו לשיפור השמיעה.
 6. טיפול וריפוי בנשירת שיער, כולל פיאות, השתלות שיער ו/או תרופות המבטיחות צמיחת שיער, בין אם נרשמו על ידי רופא בין אם לא, למעט עקב טיפול רפואי הגורם לנשירת שיער (כימותרפיה) שבגינו ניתן כיסוי למבוטח במסגרת פוליסה זו.
 7. אבחון וטיפול בהפרעות שינה, לרבות טיפול רפואי למניעת הפרעות שינה, ציוד רפואי לטיפול בהפרעות שינה ובדיקות במעבדות שינה, בין אם נדרשות לאבחון מחלות ובין אם לאיבחון הפרעות שינה.
  התאמת משקל או טיפול בהשמנה ו/או בניתוח לטיפול בהשמנה, כולל קשירת שיניים וכל צורת ניתוח קיצור קיבה ו/או מעקפי מעיים.
 8. טיפול או ניתוח מסיבות קוסמטיות או אסטתיות כדוגמת ניתוח אף, הגדלת/הקטנת חזה, הסרת צלקות.
 9. חיסונים וטיפולים הניתנים שלא לצורך רפואי ו/או למטרות הגירה.
 10. בדיקות לגילוי וירוס HIV ו/או לגילוי מחלת האיידס ו/או לגילוי מחלות הקשורות לאיידס.
 11. טיפולים שאינם מוכרים על ידי מדע הרפואה, טיפולי שינייםפ וחניכיים בחו"ל, בדיקות ראייה, מחלות מין, ניתוחים קוסמטיים ועוד.

הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
DavidCard
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.