דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
linkedin
facebook youtube
09-892-0950 : חיוג מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
Skype
חיפוש
    English
בטחון לצאת אל העולם
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    

 

כלים להשוואה בין ביטוחים רפואיים

השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל לבין ביטוח בריאות לחו"ל עבור לישראלים

אחד הנושאים החשובים ביותר עבור ישראלי העובר למדינה זרה, לבד או עם משפחתו, הוא נושא ביטוח רפואי פרטי.
מאחר ובכל מדינה קיימת מדיניות קבלת שירותים רפואיים שונה (ובוודאי שונה מזו הנהוגה במדינת ישראל), חשוב להבין כיצד לעמוד על הבדלים בין ההצעות השונות עבור ביטוח רפואי לחו"ל.

איך בוחרים ביטוח רפואי לחו"ל?

להלן מספר נקודות מרכזיות אשר יקלו עליך להתמצא בתוכניות הביטוח השונות ולזהות את ההבדלים המהותיים ו"האותיות הקטנות".
בכל שלב, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו
בשיחה בחיוג חינם *24 שעות ביממה, ולקבל מייד הסבר מקצועי על ההבדלים בין הצעות ביטוחי הבריאות השונות שקבלת מחברות ביטוח בארץ ובעולם.


*שיחת חיוג חינם מרוב מדינות העולם. לעיון ברשימת המדינות
 לחץ כאן

השוואת ביטוח נסיעות לחול

נושאים ונקודות שמומלץ לבדוק:

 

אפשרויות הפנייה לקבלת שירותים רפואיים

תוכנית ביטוח רפואי לחו"ל אמורה לאפשר לך, המבוטח, לפנות לכל רופא, רופא מומחה, בית חולים או מעבדה מתוך מבחר נרחב של רופאים וספקים רפואיים. 

תכנית מקיפה תאפשר כמובן פנייה לספקי שירות הנמצאים בהסדר עם המבטח ואף תכלול אפשרות לקבלת טיפול באמצעות ספק רפואי שאינו בהסדר.

בתכנית מקיפה הפנייה לרופא מומחה, מעבדה או לבית חולים תהא על פי שיקולים רפואיים ושיקולים סובייקטיבים שלך, המבוטח, ללא צורך בקבלת הפניה מרופא המשפחה. יחד עם זאת, במקרים רפואיים שאינם בשגרה (כגון פניה לבית חולים) מומלץ לקבל אישור מראש מאת החברה המבטחת.

החברה המבטחת

בבחירת ביטוח בריאות לחו"ל עבור שהות ממושכת בחוץ לארץ, וודא כי אתה בוחר בחברת ביטוח אמינה.
האם חברת הביטוח מוכרת? האם היא ותיקה בתחום ביטוחי הבריאות? האם מומלצת? האם היא מנוסה בביטוח מבוטחים בארצות שונות?

אחת הדרכים הפשוטות לבדיקת אמינות ומקצועיות היא על ידי חיפוש מידע פשוט ברשת האינטרנט:

 • בדוק האם חברת הביטוח בה הינך מתעניין מוזכרת באור חיובי.
 • חפש Testimonials של לקוחות (האם יש חוות דעת, המלצות, מכתבי תודה).
 • ראה אם עולות בתוצאות החיפוש תלונות.
 • שים לב לתוצאות המתייחסות לזמינות השירות.
 • האם יש הסכם חיוב ישיר עם ספקי שירות רפואי או שעליך לשלם עבור ההוצאות ולדרוש החזר?
 • האם החברה ידועה כמשלמת בזמן את המגיע ללקוחותיה?
 • מה אזור הכיסוי של התכנית ? האם הוא מוגבל לעיר המגורים, למדינה, למקום לימודים או שהוא כולל כל מקום בו המבוטח רוצה לבקר ולטייל בתקופת הביטוח?

דמי הביטוח החודשיים

דמי ביטוח בריאות לחו"ל נגזרים, בין השאר, מהיקף הכיסוי בתכנית הביטוח והשירותים הנלווים שאתה, המבוטח, מקבל במסגרת התכנית. דמי ביטוח נמוכים עלולים להעיד על השתתפויות עצמיות גבוהות או על כיסויים מוגבלים בהיקפם.

השתתפות עצמית

מאפיין החוזר בכל תכניות הביטוח הוא ההשתתפות העצמית. להשתתפות העצמית שמות רבים בפוליסות והיא עשויה לבוא לידי ביטוי במספר אופנים באותה תכנית (לדוגמא: השתתפות עצמית לכלל השירותים והכיסויים בתכנית, תשלום בגין כל ביקור רופא, בנוסף או בנפרד מההשתתפות העצמית הכללית, מחושבת כאחוז מעלות הטיפול ועוד).

בארה"ב לדוגמא, השתתפות עצמית בעת אשפוז עשויה להגיע לסכום של בין מאות לאלפי דולרים. במקומות אחרים ההשתתפות העצמית תהא 20% מעלות הטיפול בפועל.

כדי לא להיות מופתע בעת קרות מקרה ביטוח – בדוק.

ישנן חברות ביטוח שמפחיתות את תשלום דמי הביטוח החודשיים אך במקרה של צורך בבדיקה רפואית פשוטה, ביקור רופא או ניתוח, העלויות בהן מחויב המבוטח מכיסו הפרטי גבוהות באופן משמעותי, במיוחד בארה"ב.

מהם החריגים בפוליסה? (מה לא כלול בפוליסה)

אחת השאלות הנפוצות ביותר בפניה ל DavidShield, בעת ההצטרפות לביטוח רפואי, היא "מה כוללת הפוליסה?" התשובה המומלצת היא לבדוק את סעיף החריגים והסייגים. בתכנית הביטוח של DavidShield, הכוללת כיסויים רפואיים נרחבים, קיים פרק סייגים וחריגים המפרט מה לא נכלל בכיסוי הביטוחי.

לפני רכישה של פוליסת ביטוח (אגב, כל פוליסת ביטוח ולא רק בריאות), השווה את סעיף החריגים על מנת שתוכל לבחור את הפוליסה המקיפה ביותר והמתאימה ביותר לצרכיך.

תקופות המתנה ותקופות אכשרה בפוליסה

כמעט כל תכנית ביטוח כוללת תקופות אכשרה או תקופות המתנה, לחלק או לכלל הכיסויים בתכנית.
תקופות אלה נעות בין ימים לחודשים ומטרתן למנוע מצב של אנטי סלקציה ורכישה של ביטוח עקב מקרה ביטוחי ממשי ומיידי.

אנו ממליצים לבדוק ולהשוות בין תקופות ההמתנה ו/או האכשרה בין התכניות השונות טרם הבחירה בפוליסה מסוימת.

לקבלת הסבר מקיף על משמעותן של תקופות המתנה או תקופות אכשרה, הינך מוזמן לפנות אלינו.

מה כוללת הפוליסה בעת הביקורים בישראל?

ישראלים רבים ממתינים לחופשות במהלך השנה בכדי להגיע לביקור בישראל, לפגוש את קרוביהם ולעיתים אף לבצע בדיקות והליכים רפואיים במקום מוכר ונוח.

מבוטחי DavidShield לדוגמא, יכולים לממש את זכותם במסגרת תכנית הביטוח ולבצע בעת ביקור בארץ כל בדיקה, ביקור אצל רופא מומחה או ניתוח הליך רפואי מורכב, הכלולים בתכנית הביטוח ואף טיפולי שיניים בהתאם לזכאות. זה לא משנה לנו לאן עשיתם את הרילוקיישן; היגרתם לקנדה, היגרתם לגרמניה, לאוסטרליה או לכל מקום אחר - אצלנו תקבלו שירות גם בישראל וגם בחו"ל.

תקשורת נוחה עם חברת הביטוח

מומלץ לברר האם לחברת הביטוח יש נציגים דוברי עברית אשר יקלו עליך לקבל שירות, עזרה והדרכה בעת הצורך לברר את זכאותך במסגרת פוליסת הביטוח.
אנו מאמינים כי קבלת שירות בשפת האם של המבוטח, משפרת את שביעות הרצון, את רמת הביטחון, ומקלה באופן משמעותי בהתמודדות עם מצבי חירום.

DavidShield נותנת מענה מלא בעברית מכל מקום על פני הגלובוס 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.
איש מקצוע שמתמחה בנושא ביטוח רפואי לישראלים המתגוררים בחו"ל, ומכיר את פוליסות הביטוח של חברות הביטוח בתחום ילווה אותך וישמח להסביר ולבאר את "האותיות הקטנות" בהצעה שבידך.

 

דגשים מיוחדים לגבי בחירת כיסוי לארצות הברית:

עולם הביטוח הרפואי בארה"ב מגוון מאוד ומונה אין ספור תכניות הנבדלות זו מזו באלמנטים רבים עד כדי חוסר יכולת לבצע השוואה ממוקדת בין התכניות. המדריך הקצר בהמשך משמש מעין אוסף של "קווים מנחים" שיסייעו בידך להתייחס לתכניות הביטוח הרפואי המוצעות בארה"ב, אשר מותאמות על ידינו במיוחד לישראלים שעושים רילוקיישן לארצות הברית.
יחד עם זאת, ההשוואה הינה בקווים כלליים ביותר ויש לבחון כל תכנית לגופה ביחס לצרכיך האישיים.

סוגי התכניות בארה"ב – שני סוגים עיקריים:

תוכניות הביטוח בארה"ב נחלקות בעיקר לשני סוגים של ביטוח:

 1. תכניות הנוהגות בשיטת ה HMO - Health Maintenance Organizationתכניות אלו תהיינה בד"כ בעלות נמוכה מזו הנהוגה בתכניות הנוהגות בשיטת ה PPO המפורטת להלן ובהתאם יחולו עליהן מגבלות בהיקף הכיסוי, באיזורי הכיסוי ובמבחר נותני השירותים הרפואיים. בשיטת ה HMO תחייבנה התוכניות פנייה ראשונית לרופא משפחה (שלעיתים אף נקבע עבורך על ידי חברת הביטוח בעת ההצטרפות ובהתאם לאזור מגוריך) לפני פנייה לכל ספק רפואי אחר.
  בתכניות מסוג HMO - מומלץ לבדוק מה היקף רשת הספקים הרפואיים ממנה תוכל לבחור את הרופאים שאליהם תוכל לפנות. האם היא כוללת רופאים מומחים? מה קירבת בתי החולים, מעבדות או מכוני הדמיה לאזור בו הינך מתכוון לשהות
 2. תוכניות הנוהגות בשיטת ה PPO - Preferred Provider Organizationתכניות הנוהגות בשיטה זו לרוב תהיינה יקרות יותר אולם הן מאפשרות גישה חופשית לספקי שירות רפואיים ולרוב רשתות הספקים נרחבות ומקיפות, בין אם מדובר ברשת מקומית או כזו המתפרשת על פני כל ארה"ב.

דמי הביטוח החודשיים

דמי הביטוח בתכניות בארה"ב יכולים להיות חודשיים או שנתיים. כך או כך, דמי הביטוח הם נגזרת ישירה של השתתפויות עצמיות הנהוגות בתכנית נגזרים ממכלול השירותים שאתה, המבוטח, מקבל במסגרת פוליסת הביטוח הרפואי. דמי ביטוח נמוכים עלולים להעיד על השתתפויות עצמיות גבוהות או כיסויים מוגבלים בהיקפם.

השתתפות עצמית

מאפיין החוזר בכל תכניות הביטוח המקנות כיסוי בארצות הברית הוא ההשתתפות העצמית. זו משתנה מתכנית לתכנית אך באופן כללי ניתן לומר שההשתתפות העצמית בארה"ב לרוב תהיה גבוהה מהמקובל מחוץ לארה"ב (וזאת כמובן בהתאם לעלויות השירותים הרפואיים). ההשתתפות העצמית בארה"ב עשויה להגיע במקרה של אשפוז גם לאלפי דולרים. להשתתפות העצמית שמות רבים בפוליסות והיא עשויה לבוא לידי ביטוי במספר אופנים באותה תכנית (לדוגמא: השתתפות עצמית לכלל השירותים והכיסויים בתכנית, תשלום בגין כל ביקור רופא, בנוסף או בנפרד מההשתתפות העצמית הכללית, ועוד).

כדי לא להיות מופתע בעת קרות מקרה ביטוח – בדוק

ישנן חברות ביטוח שמפחיתות את תשלום דמי הביטוח החודשיים אך במקרה של צורך בבדיקה רפואית פשוטה, ביקור רופא או ניתוח, העלויות בהן מחויב המבוטח מכיסו הפרטי גבוהות באופן משמעותי, במיוחד בארה"ב.
ניתוחים בארה"ב (גם ניתוחים קטנים ומוזמנים מראש), עלולים להגיע לעשרות אלפי דולרים. לדוגמא: עלותו של ניתוח אפנדציט עלולה להגיע לכדי 15,000$ הליך של הריון ולידה תקינים שמסתיים בניתוח קיסרי (מוזמן או לא) עלול לעלות כ - 20,000
$ - 30,000$.

השוואה בין ביטוח נסיעות לחו"ל לביטוח רפואי של DavidShield

בעת יציאה לחו"ל, לחופשה או לנופשון, אנו דואגים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. כך, אנו מבטיחים לעצמנו שקט נפשי למקרה של אובדן מזוודה או אירוע חירום רפואי בלתי צפוי. רבים סבורים בטעות שביטוח נסיעות לחו"ל המיועד לשהות ארעית וקצרה יחסית בחו"ל מתאים גם לשהות ממושכת בחו"ל. 

הטבלה הבאה ממחישה באופן תמציתי את ההבדלים העיקריים בין ביטוח נסיעות לבין ביטוח רפואי מקיף המיועד לשהות ממושכת בחו"ל.

נושא להשוואה

ביטוח נסיעות
Travel Insurance

DavidShield
ביטוח רפואי מקיף לישראלים השוהים בחו"ל

משך תקופת הביטוח

ביטוח נסיעות מיועד לשהות ארעית ומוגבלת בזמן. חברת הביטוח תסכים להאריך ביטוח נסיעות בתנאים מסוימים עד שנה לכל היותר.
במצבים רבים לא ניתן להאריך כלל את הביטוח והמבוטח עלול להימצא בחו"ל ללא כיסוי. לפיכך, הביטוח כלל לא מתאים למי שבמשפחתו אחד המבוטחים לפחות עובד או לומד בחו"ל וחזרה פתאומית ארצה עלולה לשבש את תכניותיו באופן דרמטי.

ביטוח DavidShield באופן כללי אינו מוגבל בזמן כך יוכל המבוטח להמשיך ולשהות בחו"ל למטרה שלשמה הוא נמצא שם – עבודה, לימודים וכו' ללא חשש להפסקה פתאומית של השהות בחו"ל. (יתכן שיקבע תאריך סיום לפוליסה כחלק מתנאי הקבלה הפרטניים לביטוח).
מקום הרכישה ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל רק טרם היציאה מן הארץ. ניתן לרכוש את הביטוח ללא תלות במקום הימצאו של המבוטח בעת ההצטרפות לביטוח.
תלות בתושבות ישראלית זכאי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מי שהינו תושב בעל זכויות בחוק ביטוח בריאות ממלכתי. הסיבה לכך היא שלחברת הביטוח זכות להחזיר את המבוטח ארצה להמשך הטיפול במסגרת הרפואה הציבורית ואם הינו מנותק תושבות אינו זכאי לשירות זה. ביטוח נסיעות לחו"ל אינו מתאים אם כן למי שהינו מנותק תושבות או עלול להיות כזה. בעת ההצטרפות לביטוח או בעת קרות מקרה הביטוח.

ישראלים היוצאים לחו"ל או שוהים כבר בחו"ל, יכולים להצטרף לביטוח DavidShield ללא תלות במעמד התושבות שלהם, או בזכאותם לקבל טיפול במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי.

למבטחת אין זכות להחזיר ארצה מבוטח לקבלת טיפול רפואי וזה יינתן במקום בו נמצא המבוטח ובהתאם לתנאי הפוליסה.

מבוטחים רבים שהינם מנותקי תושבות, או שאיבדו את זכאותם במהלך תקופת הביטוח, טיפולים זכאים לשירותים רפואיים גם במהלך ביקורי מולדת ובכפוף לתנאי הפוליסה.

חירום /אלקטיבי/שוטף

ביטוח נסיעות מיועד למצבי חירום בלבד! הפוליסה אינה מכסה כל טיפול שניתן לדחותו עד שובו של המבוטח ארצה. זכותה של החברה המבטחת לדרוש חזרתו של המבוטח ארצה להמשך טיפול רפואי.

אין כל כיסוי למצב רפואי אלקטיבי, או להמשך טיפול במהלך השהות בחו"ל.

כאמור ההתייחסות לשהות בחו"ל הינה כאל שהות ארעית שניתן להפסיקה בכל עת ולשוב ארצה – כפי שינהג תייר או נוסע עסקי לשהות קצרה.

פוליסת ביטוח רפואי DavidShield כוללת כיסוי מקיף לכלל הצרכים הרפואיים של המבוטח כמפורט בתנאי הפוליסה. במסגרת הפוליסה מכוסים צרכים דחופים ובדיקות שגרתיות, טיפולים וניתוחים אלקטיביים, בדיקות מעקב הריון, בדיקות מעבדה, ביקורי מומחה, ביקורי רופא משפחה ועוד. למבוטח בחירה חופשית של ספקי השירות ומקום קבלת השירות. הוא יכול להמשיך ולהיות מבוטח גם אם חלה החמרה במצב בריאותו. פוליסת DavidShield מיועדת לשוהים בחו"ל לפרקי זמן ממושכים.
הריון ולידה

הריון ולידה – אין כיסוי.
בפוליסות מסויימות ניתן לרכוש כיסוי להחמרה חירומית במצב הריון עד לשבוע ה – 32. אין כיסוי לבדיקות מעקב הריון, סיבוכי הריון ולידה.

כיסוי ביטוחי למעקב הריון, ולידה ואף סיבוכים חו"ח. הכיסוי כולל בדיקות מעקב, אשפוזים, ואף סיבוכים במהלך ההיריון או הלידה (לדוגמה – ניתוח קיסרי). הכיסוי ניתן למבוטחת לאחר 12 חודשים רצופים מיום כניסת הביטוח לתוקף, גם אם ההיריון החל במהלך 12 החודשים הראשונים.
רפואת ילדים

טיפול רפואי בילדים - ביטוח נסיעות אינו מכסה כל מעקב אחר התפתחות הילד, חיסונים, וכל בעיה שאיננה בעלת אופי חירומי. כל אירוע עלול לגרור הפסקת הפוליסה ודרישה לחזרה ארצה.

עם פוליסת DavidShield ניתן לגדל ילדים בחו"ל ב"ראש שקט". הפוליסה מעניקה כיסוי נרחב לילוד מרגע קבלתו לביטוח בסמוך ללידה ומלווה אותו ואת האם בכל שלבי התפתחותו. שירותי מעקב אחר התפתחות הילד ובדיקות תקופתיות ובכלל זה כל החיסונים הנדרשים על פי הנהוג במדינת השהות או בישראל.
מצבים כרוניים

ביטוח נסיעות אינו מכסה טיפול במחלות
כרוניות (לדוגמא: אלרגיות, לחץ דם, אסטמה), אלא אם נרכש כיסוי מיוחד להחמרה חירומית של מצב רפואי קיים, ואף אז מדובר על כיסוי להחמרה בלבד ולא לטיפול השגרתי הנדרש. הטיפול מוגבל לייצוב המצב הרפואי והחזרת המבוטח ארצה.

 מבוטח בפוליסת DavidShield אשר ילקה במחלה כרונית לאחר תחילת הביטוח יקבל טיפול רפואי כבכל מחלה או בעיה רפואית אחרת ובכלל זה תרופות, טיפולים ומעקבים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הטבלה מתייחסת להבדלים המהותיים בין שני מוצרי הביטוח תוך התייחסות לפן הרפואי בלבד. למען הגילוי הנאות יצויין שביטוחי נסיעות לחו"ל כוללים גם כיסוי למטען וכבודה, קיצור נסיעה או ביטולה וכיו"ב. כמו כן, הבדלים נוספים ניתן למצוא בהשתתפויות העצמיות הנהוגות בכל אחת מהתכניות, אופן עיבוד התביעות וכיו"ב. 

ביטוח נסיעות PassportCard מבית דיוידשילד הינו פיתרון עם כרטיס חכם לנסיעות לחו"ל.

לקבלת הסבר בעברית, פנו לנציגי השירות שלנו בשיחה בחיוג חינם* 24/7 או בטלפון 972-9-8920950+ או דרך עמוד ה-facebook שלנו.

• מהמדינות בהן קיים השירות

הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
DavidCard
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.