דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
linkedin
facebook youtube
09-892-0950 : חיוג מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
Skype
חיפוש
    English
בטחון לצאת אל העולם
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    

 

מחפשים ביטוח רפואי לעובדים?

 

דיוידשילד החלה את פעילותה בתחילת שנת 2000. כיום מעניקה החברה שירותי ביטוח רפואי לחו"ל וניהול תביעות רפואיות בכ-130 מדינות. בין לקוחותיה נמנים ארגונים ומוסדות ממשלתיים וציבוריים וכן מאות חברות פרטיות.

בין הלקוחות העסקיים ניתן למנות את שליחי משרד החוץ ומשרד הביטחון, שליחי הסוכנות היהודית בכל העולם, שלוחי חב"ד, אמדוקס, התעשיה האווירית, תחנות אל-על, בנקים מובילים ועוד.

בעבודתנו מול לקוחות עסקיים אנו מחויבים לשביעות הרצון של המבוטח ול"שקט תעשייתי" במחלקת משאבי האנוש של הארגון. אנו מאפשרים למנהלי כח האדם שליטה ובקרה על מצבת העובדים המבוטחת ותגובה מהירה במקרים של גריעה או הוספת עובדים.

התחייבותנו לרמת השירות הגבוהה מבטיחה טיפול אישי צמוד, עם תשומת לב מלאה לעובד ומשפחתו בחו"ל באופן שיאפשר לו לצלוח את משימת הרילוקיישן ולסיימה בהצלחה.

נושא השמירה על הזכויות הרפואיות, שהעסיק את מנהלי משאבי האנוש בעבר, בא על פתרונו המלא באמצעות פרק "ברוך שובך" בפוליסה המבטיח רציפות מלאה של שירות רפואי בעת שובם הקבוע של העובדים ארצה.

אנו מלאים שמחה וגאווה ממכתב של לקוח עסקי, או איש קשר המביעים את שביעות רצונם מהשירות שקיבלו. מכתבי התודה הם עדות שעמדנו בהבטחתנו לשירות מיטבי.


אנו שמחים להציג בפניכם דוגמאות אחדות הממחישות את האמור לעיל:

החטיבה העסקית של DavidShield לשירותך

מעוניין לבטח את עובדיך היוצאים לחו"ל ל Relocation? נא פנה לחטיבה העסקית של DavidShield בשיחה בחיוג חינם 24/7, דרך עמודי ה-facebook וה- Linkedin שלנו, או השתמש במספר טלפון 09-8920920 ליצירת קשר.

הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
DavidCard
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.