דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
linkedin
facebook youtube
09-892-0950 : חיוג מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
Skype
חיפוש
    English
בטחון לצאת אל העולם
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    

 

ביטוח רפואי לישראלים החיים באמריקה הלטינית


יש הבדל בין מעבר למדינה ומדינה ואנו נוהגים לסווג מדינות כמתפתחות או מפותחות טרם המעבר. ההבחנה בין מעבר למדינה מתפתחת למדינה מפותחת חשובה בשלבי התכנון וההערכות ל- רילוקיישן. כל אחד מהישראלים שבחרו לחיות באחת ממדינות אמריקה הלטינית או מרכז אמריקה, הגיע מכיוון אחר של החיים, בין אם הוא נשלח ע"י המעסיק, שליחות, משפחה או מתוך בחירה להתחיל דף חדש בעולם רחוק וזר לרובינו, לתקופה קצובה או לצמיתות
.

ההבדל העיקרי והמהותי הינו בהבנה כי במעבר למדינה מפותחת ניתן להרכיב לבד תמונת מצב אל הסביבה אליה עוברים ממקורות מידע שונים, כגון אינטרנט, אוכלוסיה מקומית וכו'. קל להרכיב לקבל מושג על עלויות המחיה המקומיות , לקבל נתונים לגבי מיסוי מקומי צפוי וכמו כן להבין את דרך החיים במדינת היעד.

לעומת זאת, בבחינת הסביבה במדינה מתפתחת , קשה יותר לקבל נתונים מהסביבה אליה עוברים, שכן הנתונים הקיימים משקפים בדר"כ את מצב החיים של האוכלוסיה המקומית בעוד שמי שמגיע ממדינה מפותחת ינסה לשמור על רמת חיים זהה לזו שהורגל. לפיכך, הבנת תמונת המצב מרחוק הינה קשה ולרוב מטעה. כך גם במערכות הבריאות השונות הקיימות במדינות שונות בעולם ומתנהגות שונה בכל מקום בעולם.

מערכת הבריאות הנהוגה במדינות שונות לעיתים תהיה שונה מהותית מזו שהורגלנו אליה מהארץ ורכישה של פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל מקבלת משנה תוקף. כשעוברים להתגורר במדינות אמריקה הלטינית, חשוב לבדוק אם פוליסת ביטוח הבריאות שרכשתם, כוללת הטסה רפואית למקום אחר בו יש תשתית מתקדמת לקבלת שירותים רפואיים. פוליסת הביטוח הרפואי של דוישילד כוללת מגוון שירותי בריאות בשגרה ובחירום, טיפולים, בדיקות, אשפוזים, ניתוחים, רופאים ועוד.

הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
DavidCard
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.