דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
linkedin
facebook youtube
09-892-0950 : חיוג מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
Skype
חיפוש
    English
בטחון לצאת אל העולם
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    

 

ביטוח רפואי באפריקה עבור ישראלים


תכנית הביטוח של DavidShield הינה תכנית לביטוח בריאות מקיפה הכוללת גם פינוי חירום רפואי מוטס לעת הצורך. יחד עם זאת, מהותה של התכנית היא בהענקת הכיסוי לשירותים הרפואיים ועל כן במדינות מתפתחות, כאשר זמינות השירותים הרפואיים דלה, נוסף כיסוי מיוחד - "פינוי חירום רפואי".

שירות הפינוי ניתן על ידי חברות המתמחות ובעלות הידע, הכלים, הניסיון וצוותים ייעודיים לפינוי רפואי מוטס. חברות אלה פרוסות במוקדים ייעודיים ברחבי העולם וערוכות לקריאה לסיוע בכל מקרה של אירוע רפואי חירומי, מחלה שלא ניתן לטפל בה במקום הימצאו של המבוטח או כל מצב חירום אחר המחייב פינוי רפואי מיידי. מוקד שירות הלקוחות של DavidShield ידאג לתאם בין המבוטח לבין חברת הפינוי הרפואי על מנת להביאו למקום הקרוב ביותר בו יוכל לקבל טיפול וסיוע רפואי הולם.

מי שמתגורר בדרום אפריקה - חייב לדאוג שיהיה ל ביטוח רפואי בדרום אפריקה או בכל מדינה אחרת באפריקה שבה הוא מתגורר. מידע נוסף על רילוקיישן לאפריקה.

שירותי החירום ניתנים בעיקר באוויר, אולם בעת הצורך גם ביבשה ובים. השירות ניתן בכל רחבי העולם תוך שימת דגש על אזורים עם זמינות שירותים דלה כגון יבשת אפריקה. ההחלטה על אופן הטיפול והפינוי הרפואי מביאה בחשבון את הערכת המצב הרפואית והיבטים טכניים נוספים לגבי אופן הפינוי הרפואי והיתכנותו, תוך הפעלת שיקולים מקצועיים בלבד, ע"י הצוותים הרפואיים של ספקי השירות.

עבור ישראלי הבוחר להתגורר תקופה ממושכת באפריקה, אם ב - Relocation פרטי או בשליחות ממקום העבודה, דבר אחד בטוח: ביטוח בריאות לחו"ל הוא ללא ספק הכרח המציאות.

ביבשת השנייה בגודלה בעולם, ניתנים שירותים רפואיים ממערכת בריאות אשר אינה דומה כלל וכלל לסטנדרטים המקובלים במדינת ישראל או מדינות "מערביות" אחרות, על כן - לא מומלץ להתפשר על ביטוח רפואי באפריקה.

בכל מקרה של מצב חירום רפואי המבוטח מתבקש ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של DaviShield הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בהתאם לפרטי הקשר המופיעים בכרטיס המבוטח שלו.

הרחבת רשת הספקים לפינוי רפואי מאפשרת לנו:

  • בחירת הספק הרלוונטי לאזור בו המבוטח נמצא
  • זמני תגובה מהירים יותר
  • התאמה של צוותי הפינוי לאירוע החירום הרפואי

 DavidShield נותנת מענה לכל הצרכים הרפואיים שלכם:

  • מדברים בשפה שלך - נציגי שירות לקוחות דוברי עברית וזמינים 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.
  • כרטיס חכם וידידותי לכל מטרה רפואית - הנכם מקבלים כרטיס אישי, המקל עליכם את קבלת השירותים המכוסים בתכנית לרבות: ביקור במרפאות שבהסכם, בדיקות במכונים ובמעבדות, ביקור ואשפוז בבתי חולים, ביקור בבתי מרקחת, וכן קבלת שירותים בעת ביקורי מולדת בישראל.
  • החזר הוצאות מהיר - החזר הוצאותיכם המוכרות במסגרת תכנית הביטוח הרפואי מתבצע בתוך מס' ימים ישירות לחשבון הבנק שלכם או לכרטיס האשראי שברשותכם.
  • DavidCard - כרטיס מגנטי המאפשר קבלת שירותים רפואיים בחו"ל מבלי להוציא כסף מהכיס.
  • קבלת שירותים בישראל - כישראלי החי או עובר לאפריקה, חשוב שתדע שיש רק ביטוח רפואי אחד המבטיח לך כיסוי ביטוחי נרחב וחופש בחירה מלא של ספקי שירות רפואי כמו גם קבלת שירותים רפואיים בעת ביקורי מולדת בישראל או בעת החזרה לצמיתות לישראל בזמן תקופת ההמתנה.

להצטרפות ולקבלת הסבר בעברית, פנו לנציגי השירות שלנו בשיחה בחיוג חינם* 24/7 או בטלפון 972-9-8920950+ או דרך עמוד ה facebook שלנו

• מהמדינות בהן קיים השירות

למידע נוסף על ביטוח רפואי באפריקה או ביטוח רפואי בדרום אפריקה בפרט, צרו עימנו קשר.

הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
DavidCard
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.