דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
linkedin
facebook youtube
09-892-0950 : חיוג מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
Skype
חיפוש
    English
בטחון לצאת אל העולם
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    

 

ביטוח רפואי לישראלים החיים ברוסיה


ישראלים המתגוררים בחו"ל בדרך כלל אינם מכירים את התקנות של מערכת הבריאות המקומית ולכן הם עשויים לא לקבל כיסוי לשירותים רפואיים חיוניים או לחילופין לשלם פרמיות גבוהות במיוחד לידי חברות הביטוח המקומיות.

עבור קהל המבוטחים ברוסיה, פיתחה דוידשילד תוכניות ביטוח רפואי לחו"ל מקיפות. שוקלים לימודים ברוסיה או רילוקיישן לרוסיה למטרות אחרות? המשיכו לקרוא.

לרשות המבוטחים עומד מוקד שירות לקוחות דובר מגוון שפות בשיחה בחיוג חינם בכל נושא הקשור לביטוחי בריאות הזמין 24/7 צוות העובדים בדוידשילד רכש מיומנות רבה בכל מה שקשור לתהליכי עיבוד תביעות, טיפול בתהליכים הפיננסיים, חישובים אקטואריים, אינטראקציה עם בנקים ועם חברות כרטיסי אשראי ושאר ההיבטים הקשורים לתביעות רפואיות.

ביטוח רפואי לרוסיה עם דוידשילד

לדוידשילד רשת רחבה של ספקי שירותים רפואיים הכוללת מרפאות, בתי חולים ושירותי חירום (אמבולנס). נותני השירותים הרפואיים נבחרים בקפידה על ידי צוות מקומי הכולל ניהול אדמיניסטרטיבי וצוות רפואי דובר אנגלית.

הצוות המקומי, בנוסף למוקד השירות הזמין 24/7, עומד גם לרשות לקוחותינו בעניינים רפואיים או הכוונה, כמו גם בליווי בעת הצורך בקבלת טיפול בבתי חולים.

לקוחותיה של דוידשילד ברוסיה כוללים לקוחות פרטיים וגופים עסקיים בינהם: "דניה סיבוס" ו"חפציבה", קדימה מדע שלוחה של אורט העולמי.

להצטרפות ולקבלת הסבר בעברית, פנו לנציגי השירות שלנו בשיחה בחיוג חינם* 24/7 או בטלפון 972-9-8920950+, ב – Skype או דרך עמוד ה-facebook שלנו

הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
DavidCard
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.