תוכניות הביטוח שלנו

בין אם אתם בדרך לרילוקיישן או בעיצומו, בארה”ב, באירופה, במזרח הרחוק או בכל מקום אחר בעולם, אנחנו דואגים לכם לכיסוי ביטוחי מלא. תוכניות הביטוח שלנו מותאמות במיוחד לישראלים ברילוקיישן ויעניקו לכם שקט נפשי, כדי שתוכלו להנות מההרפתקאה. הדבר היחידי שעליכם לעשות הוא לבחור את התוכנית המתאימה ביותר עבורכם, על פי המדינה המבוקשת ואנחנו כבר נדאג לשאר.

ארה”ב וכלל עולמי

מתכננים רילוקיישן לארה”ב או כבר נמצאים שם? התוכנית הזו היא בדיוק מה שחיפשתם. מערכת הבריאות האמריקאית מבוססת בעיקר על שירותי רפואה פרטיים, ולכן טיב הטיפול הרפואי שתקבלו נובע ישירות מסוג הביטוח הפרטי שברשותכם. ב- DavidShield אנחנו מציעים ביטוח PPO שהוא הביטוח הפרטי הפופולרי ביותר מבין סוגי הביטוחים שקיימים בארה”ב. מה קורה אם רוצים לטייל מחוץ לארה”ב? אין שום בעיה – אתם נהנים מכיסוי זהה בכל מקום בעולם. בנוסף, כוללת התוכנית כיסוי רפואי בישראל ממנו תוכלו להנות במקביל לכיסוי בחו”ל.

הטבות נבחרות

  • לראות עולם – דאגנו לכם לכיסוי כלל עולמי, כך שתוכלו להנות מרמת כיסוי רפואי זהה, גם בטיולים מחוץ לארה”ב.
  • מה קורה כשחוזרים לביקור בארץ? אין בעיה! גם אם אינכם זכאים כרגע לשירותים מקופת חולים, במסגרת התוכנית תוכלו להמשיך ולהנות משירותים רפואיים בישראל דרך קופת חולים כללית.
  • כיסוי רפואי נרחב – החל מביקורי רופא, בדיקות שגרתיות ובדיקות התפתחות לילדים ונוער ועד לאשפוזים, ניתוחים, השתלות ומחלות קשות.
  • זמינות בכל רחבי ארה”ב – בזכות שיתוף הפעולה שלנו עם UnitedHealthcare אחת מספקיות שירותי הבריאות המובילות בארה”ב, תוכלו לקבל שירותים רפואיים בקלות באמצעות כרטיס מבוטח בלבד.

ההשתתפות העצמית שלך

למידע נוסף, בחר בהשתתפות העצמית השנתית (deductible):

כיצד מחושבת ההשתתפות העצמית?

בחר בהשתתפות העצמית השנתית (deductible):

בחר בסוג השירות הרצוי (אצל ספק רפואי שבהסכם בלבד):

עלות כוללת:
עלות כוללת:
אגרת ביקור רופא השתתפות עצמית תשלום משותף אתם משלמים אנחנו משלמים

מתלבטים? מעוניינים במידע נוסף?