תוכניות הביטוח שלנו

בין אם אתם בדרך לרילוקיישן או בעיצומו, בארה”ב, באירופה, במזרח הרחוק או בכל מקום אחר בעולם, אנחנו דואגים לכם לכיסוי ביטוחי מלא. תוכניות הביטוח שלנו מותאמות במיוחד לישראלים ברילוקיישן ויעניקו לכם שקט נפשי, כדי שתוכלו להנות מההרפתקאה. הדבר היחידי שעליכם לעשות הוא לבחור את התוכנית המתאימה ביותר עבורכם, על פי המדינה המבוקשת ואנחנו כבר נדאג לשאר.

כלל עולמי לא כולל ארה”ב

תוכנית זו מיועדת לכם – ישראלים שמתכננים רילוקיישן או כבר נמצאים ברילוקיישן, בכל מדינה בעולם למעט ארה”ב. במסגרת התוכנית, תוכלו להנות מחופש בחירה מלא של ספקי השירות הרפואי שלכם במדינה בה אתם מתגוררים, לא משנה במי תבחרו לכולם תוכלו לשלם באמצעות הכרטיס החכם שלנו – DavidCard. פשוט נכנסים לאפליקציית DavidShield, מטעינים את ה- DavidCard בסכום הכסף הנדרש, ומשלמים עבור השירות הרפואי בדיוק כפי שמשתמשים בכרטיס אשראי. בנוסף, כוללת התוכנית כיסוי רפואי בישראל ממנו תוכלו להנות במקביל לכיסוי בחו”ל.

הטבות נבחרות

  • כיסוי רפואי נרחב – החל מביקורי רופא, בדיקות שגרתיות ובדיקות התפתחות לילדים ונוער ועד לאשפוזים, ניתוחים, השתלות ומחלות קשות.
  • DavidCard – הכרטיס החכם שלנו, אותו תוכלו לטעון בקלות ובמהירות באפליקציית דיוידשילד, ואיתו תוכלו לשלם עבור שירותים רפואיים בכל מקום וע”פ בחירתכם האישית, בלי להוציא כסף מהכיס וללא צורך בתביעה להחזר.
  • החופש לבחור – כי אנחנו מבינים שחופש בחירה הוא מרכיב חשוב בחיים, לכן אצלנו תוכלו לבחור את הרופא המטפל שלכם, בתי חולים, בתי מרקחת וספקים רפואיים נוספים.
  • מה קורה כשחוזרים לביקור בארץ? אין בעיה! גם אם אינכם זכאים כרגע לשירותים מקופת חולים, במסגרת התוכנית תוכלו להמשיך ולהנות משירותים רפואיים בישראל דרך קופת חולים כללית.

מתלבטים? מעוניינים במידע נוסף?