בכל עת ובכל מקום בעולם

ב- DavidShield אנחנו דואגים לכם לכיסוי ביטוחי נרחב בכל מקום בעולם, ומציעים מגוון של תוכניות המותאמות לצרכים הייחודיים שלכם בין אם אתם יחידים, זוגות או משפחות. אנחנו מאמינים שתהליכים פשוטים ושקיפות מלאה, תורמים רבות לשביעות הרצון של קהל לקוחותינו ולכן פיתחנו מגוון של כלים ופתרונות דיגיטלים מתקדמים, שמטרתם להפוך את חוויית המשתמש שלכם כמבוטחים, לקלה ככל האפשר. תוכניות הביטוח שלנו מעניקות כיסוי רפואי נרחב מביקורים אצל רופא, בדיקות שגרתיות ובדיקות התפתחות לילדים ונוער ועד לאשפוזים, ניתוחים, והשתלות. בנוסף, אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה, עם שירותי ביטוח יחודיים בזמן אמת ובעברית כדי שתוכלו להנות מהרילוקיישן וממה שחשוב באמת!

DavidCard – גם חכם וגם נטען

הכרטיס החכם והייחודי הזה יהפוך במהרה לחבר הכי טוב החדש שלכם! ניתן לשלם איתו על ביקורים אצל רופא, תרופות מרשם ומגוון שירותים רפואיים נוספים. בתהליך קל וקצר מטעינים את הכרטיס ואז משלמים עבור השירות הרפואי בדיוק כפי שמשתמשים בכרטיס אשראי, בלי להוציא כסף מהכיס וללא צורך בתביעה להחזר כספי.

אלו השירותים עליהם ניתן לשלם עם ה- DavidCard:

  • ביקורים אצל רופא
  • רכישת תרופות מרשם
  • בדיקות מעבדה
  • בדיקות הדמיה
  • חדר מיון

* השירות זמין מחוץ לארה”ב בלבד.

אז איך זה עובד?

מורידים

מורידים את אפליקציית DavidShield

מטעינים

מטעינים את הכרטיס בסכום הכסף הנדרש

משלמים

משלמים עבור השירות הרפואי באמצעות הכרטיס

אמנת השירות שלנו

אנו מחוייבים לספק לכם את השירות האדיב והמקצועי ביותר, בזמינות גבוהה ובכל מקום בעולם.

החזר כספי?
5 ימי עסקים לכל היותר

מהרגע שנקבל את כל המסמכים הדרושים

מבחן התוצאה!

אנחנו עושים הכל כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר, אך לפעמים קורה שנכשלים במבחן התוצאה. ולכן, החלטנו שאם וכאשר זה קורה נפצה אתכם בשווי $25 על כל הפרה של אמנת השירות.

תמיד יש מישהו

המוקד שלנו תמיד פעיל לשירותכם, בין אם אתם זקוקים לשירות או לייעוץ טלפוני מרופא משפחה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, לאורך כל השנה!

אנחנו יודעים להקשיב

אם אתם מרגישים שבעיה כלשהי לא נפתרה לשביעות רצונכם, נעשה הכל כדי לעזור ולתת לכם את המענה הטוב ביותר.

מתלבטים? מעוניינים במידע נוסף?