דיוידשילד – ביטוח רפואי לחו''ל
linkedin
facebook youtube
09-892-0950 : חיוג מישראל
1-800-532-1987 :חיוג חינם מארה''ב
< מספרי חיוג חינם ממדינות נוספות
Skype
חיפוש
    English
בטחון לצאת אל העולם
ביטוח רפואי לחו"ל    
    רילוקיישן    
    הצעת מחיר לביטוח רפואי לחו"ל    
    ביטוח רפואי לעסקים    
    אודות השירות    
    בלוג    
      
    כניסה ללקוחות    

 

ביטוח רפואי בחו"ל - שירות אישי על ידי החטיבה העסקית לעובד והמעסיק


עובד הנשלח עם משפחתו ל
רילוקיישן, עובר מסביבת עבודה ומגורים מוכרת למקום חדש וזר. הסתגלותו והסתגלות משפחתו לתנאים במדינת היעד תשפענה משמעותית על הצלחת המשימה אליה נשלח.

אנו ב- DavidShield עושים כל שניתן כדי לספק בטחון לעובד בכל הקשור לבריאותו ובריאות בני משפחתו. ארגון המבטח את עובדיו ובני משפחותיהם ב- DavidShield יודע שהוא מפקיד את המשאב היקר ביותר - עובדיו המסורים, בידי חברת ביטוח הפועלת על סמך ניסיון רב וסטנדרטים של שירות מן המדרגה הראשונה בעולם. לעובד ומשפחתו אנו מבטיחים את הביטוח הרפואי הטוב בעולם לישראלים בחו"ל ואילו למעסיק אנו מבטיחים "שקט תעשייתי" וחופש מן הצורך להיות מעורב בפתרון בעיות רפואיות של עובדיו.

החיסיון הרפואי של העובדים ובני משפחותיהם נשמר בקפדנות. עובדים רבים ואף מעסיקיהם ציינו שהעובדה שהעובד פעל ישירות מול חברת הביטוח בהסדרת כל טיפוליו הרפואיים מנעה אי נעימות ושיקולים זרים בקבלת ההחלטות בנושאי בריאות העובד ומשפחתו.

השירות שניתן לחברות ולקוחות עסקיים, מתחיל בהדרכה מסודרת לפני יציאת העובד לשליחות או מיד עם הגיעו למדינת היעד. הדרכה ראשונה ניתנת כבר בשיחה הראשונה לצירוף העובד לביטוח ובהמשך מקבל העובד "שיחת Welcome" נוספת שמטרתה לוודא את הבנת השירות ואופן השימוש בו. נציגינו עוברים עם העובד על כל היבטי הביטוח באופן מובנה ויסודי.

 

בהדרכה זו עובר העובד היכרות עם:

  • תנאי הפוליסה
  • היקף הפוליסה
  • קבלת שירות רפואי במדינת היעד באופן הפשוט והנוח ביותר
  • תיאום פגישה עם רופא
  • שימוש בחדר רופאים 24/7
  • יתרונותיו של הכרטיס החכם
  • פירוט המקרים בהם יש למלא טפסים על מנת לקבל החזר על הוצאותיו הרפואיות
  • פרק הזמן הצפוי לקבלת החזר
  • הצטרפות לשירותים אוטומטיים באתר הבית
  • מענה על כל שאלות העובד

 

בין שאר הנושאים, אנו מסבירים לעובד על חשיבות השמירה על רצף זכויות בריאות בישראל עם חזרתו ארצה. הפוליסה מעניקה כיסוי הן בביקורי מולדת והן בחזרה הקבועה ארצה במסגרת רשת שירותי בריאות כללית גם אם מעמד התושבות של העובד ינותק על פי כללי המוסד לביטוח לאומי ולא יהיה זכאי לזכויות אלה במסגרת חוק בריאות ממלכתי.

שלילת זכויות רפואיות מעובדים שיצאו למשימה ממושכת בחו"ל ושבים ארצה עלולה להיות מוקד לחיכוך. הנושא רגיש במיוחד כאשר סיבת החזרה ארצה הינה מצב רפואי לא תקין של העובד או מי מבני משפחתו. פתרון נושא זה הינו אחד היתרונות המובהקים של פוליסת DavidShield על פני כל חלופה מקומית במדינת היעד.

עם הגיעו של העובד למדינת השליחות בחו"ל, נהיה זמינים עבור העובד ובני משפחתו לכל שאלה, בירור, הדרכה טלפונית, מידע במייל וגישה לנתוניו האישיים הנצברים במערכותינו באמצעות גלישה ישירה לאתר השירות העצמי או באמצעות ערוצי המדיה החברתית.

השיחות למוקד השירות ב- DavidShield מתקיימות בעברית וכך גם שירות "חדר רופאים" אשר זמין למתן ייעוץ 24/7 כולל שבתות וחגים באמצעות שיחה בחיוג חינם ממרבית מדינות העולם.

מעוניין לקבל הצעה לביטוח רפואי בחו"ל לעובדי חברה? מעוניין להשוות הצעות קיימות עבור עובדיך?

פנה כעת לנציג DavidShield בשיחה בחיוג חינם, או פגוש אותנו ב-facebook שלנו, נציגי החטיבה העסקית יישמחו לקבוע פגישה לאבחון צרכיי החברה והתאמת פתרון.

הצעה לבטוח רפואי בחו''ל
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
(שדה חובה)

על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

*
שלח טופס
ביטוח רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד
השוואה מול ביטוחים אחרים
תכנית הביטוח הרפואי של DAVIDSHIELD
ארה"ב - תכנית ביטוח רפואי מקיפה <<
Global – תוכנית ביטוח רפואי מקיפה לכל העולם מלבד ארה"ב <<
מידע ביטוחי
לחץ למידע ביטוחי
לישראלים
לפי איזור בעולם
ביטוח רפואי בכל מקום בעולם
אודות צור קשר מפת אתר שותפים עסקיים תנאי שימוש דרושים תרומה לקהילה לימודים בחו"ל
DavidCard
ביטוח רפואי לחו"ל של DavidShield, הינו ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל. לדיוידשילד עשרות אלפי מבוטחים ישראלים המתגוררים ברחבי העולם. פוליסת ביטוח בריאות של דיוידשילד מותאמת לרילוקיישן ולצרכים של הישראלים החיים בחו"ל וכוללת כיסוי רפואי מקיף בלמעלה מ- 140 מדינות ברחבי העולם. באתר תמצאו כלים להשוואה של ביטוח נסיעות לחו"ל לבחירת הכיסוי הרפואי המתאים עבורכם.